Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün duygusal açıdan daha rahat olacağınız bir gündesiniz. Kendinizi huzurlu hissedebilir ve her konuda daha aktif davranışlar içinde olabilirsiniz. Kendi gayretinizle insiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor. Yeni geliştirmeyi düşündüğünüz karşı cins ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz biraz zor gözüküyor. Ancak her şeye rağmen bugün karşı cinsin davetkar tavırlarıyla her zamankinden de fazla karşılaşmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz. Yeni ortamlara giriyorsunuz ve bu size moral verecek. Bu ortamın getirdiği zorluklara hazır olmalısınız. Uzun süredir kafanızda beliren bir kuşku sizi rahat bırakmayabilir. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile temelden sorunlar yaşayabilir, bunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Kartınız Güneş... Sizlere yeni tekliflerle gelmek isteyen arkadaşlarınız var. Ancak sanki yeniliklere kapalısınız. Bir şeylerin hazır olmadığına kendinizi inandırıyorsunuz. Buna gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Eşinizin sizden talep edeceği bazı görevler olabilir. Gönüllü olup “evet” deseniz bile dışarı çıkınca evdeki hesap çarşıya uymayacak. Söz vermişseniz elbette yerine getirmek gerek ama neden geciktiğini anlatmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Parasal durumunuza ait yeni düşünceler taşımaktasınız. Özellikle bütçenizi toparlamak ve gereksiz giderleri kısmakta kararlı adımlar atabilirsiniz. Zira bugün harcamaların artabileceği şartlar olacak. Kişisel gelirlerinizde yetenekleriniz sayesinde artışlar yaşanabilir. Gelir gider dengeniz ve ödemelerinizi yeniden tanzim etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2019)
İş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve elinizdeki işlerin üzerine yoğunlaşmayı tercih edeceksiniz. Çevrenizdeki insanları ve gelişen olayları çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Gelişmelere tarafsız bakmayı başaracaksınız ve oldukça kararlı hareket edeceksiniz. Karşınıza bazı aksilikler ve küçük de olsa sizi düşündürecek olaylar çıkabilir. Ancak olaylara soğukkanlı yaklaşımlarınız ve alçakgönüllülüğünüz bu sorunları aşmanızı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2019)
Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana. Aileniz küçük bir birikimi sizinle paylaşmak isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2019)
Önünüzdeki ilk ödemenin tedbirini şimdiden almaya çalışmalısınız. Bir öncekindeki gecikme paniğinizi unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed