Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Ailevi ve finansal konulu sorunlarınızı yakın çevrenizdeki kişilere anlatmadan önce bir kere daha düşünmelisiniz. Zira anlattığınız kişiler sizlere hak vermektense sizi yargılamayı tercih edebilirler. Bu durumda yine zor durumda kalan sizler olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Bugün başkaları ile olan duygusal ve maddi ilişkileriniz ağırlık kazanacak. Aşkta cinselliğin ön planda olduğu ilişkiler söz konusu olacak. İkilemlerle dolu yapınız başarınızı da etkileyecek. Ancak biraz gayretle pek çok sorunun üstesinden geleceksiniz. Plutonun sert etkisi ile yakın çevrenizden birisi ile anlaşmazlığa düşeceksiniz. Bir tanıdığınızla ilgili üzücü bir haber alacaksınız. Bu yüzden inişli çıkışlı bir ruh haliniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Dolunay sosyal çevrenizle ilgili yaşam alanınızda gerçekleşiyor. Önceden tanıdığınız birinin size faydası dokunabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde çıkar çatışmalarına tanıklık edebilirsiniz. Çevrenizdeki değişime ayak uydurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Yeni sorumluluklar, takım çalışmalarında yapılan değişiklikler hızlı ilerliyor. Kendi kişisel çabanızla pek çok konuyu yönetebilir, istikrarı koruyabilirsiniz. Dostlarınızın beklentileri yönünde fedakarlıklar yapmanız gerekecek. Gelecekle ilgili planlarınızda ise iyimser olmaya çalışın. Bu konuda çıtanızı yükseltecek, ilerleyen dönemlerde daha kalıcı kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Oldukça enerjik ve hareketli olacağınız bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız bazı planları bugün uygulama fırsatı bulacaksınız. Bugün yaptığınız her işten zevk almak isteyeceksiniz ve çevrenizde güzel şeyler görme arzunuz var. Ancak bazı konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz ve kendinize zaman tanımak isteyebilirsiniz. İsteklerinizi kabul ettirebilmek için güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz ve zekanızı çok iyi kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Paranızı idare konusundaki beceriniz, parayı harcayacağını yer keyfinizse, sekteye uğruyor. Bir anda savruk biri olabiliyorsunuz. Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Nisan 2018)
Kendinizi bir şekilde kanıtlama ihtiyacı hissetmeniz sizi gerginliğe sokuyor. Sakin, ılımlı değerlendirmelerle çalışma ortamınızda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed