Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Yapılacak konuşmalardan kaçmak zor olsa da, bazı bedeller ödetebileceğini unutmadan hareket etmekte fayda var. Çabuk bir yargıya varmaktan veya belli konularda yardım önermekten kaçınmalısınız. Bitirmeyi başaramayacağınız olaylara dahil olmadan içeriğini öğrenmenizde şart.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Bugün işle ilgili faaliyetleriniz yoğun olacak. Çok fazla şeyle uğraşmanız ve zekâ ve dikkat gerektiren işlere yoğunlaşmanız gerekebilir. Size verilen göreve odakla-nıp strateji belirleyerek o doğrultuda hareket etmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Karşıt burcunuzda bulunan etkiler sizi zorlamaya başlıyor. Ortaklıkların ve evlilik konusunun öne çıkması ile olaylar sizin dışınızda gelişecektir. Yeni koşullarla karşılaşacağınız ortaklıklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Baskı altında olacağınız bugünlerde yapıcı olmalı ancak, gücünüzü korumalısınız. Olası gelişmelerden kendinize pay çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2020)
İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık. Fırsatı kendiniz yaratıyor, şansınızı çağırıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde çok verimli açılımlar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Esasında kıymetiniz bilinmiyor değil. Fakat siz en kıymetli bulduğunuz yanınızın bu çağın borsasında pek değer taşımadığına inanıyor ve o yanınızı biraz mahcup sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed