Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Belli konularda daha rahat veya bilinçli ilerlemenize yardım edebilecek işaretler kendini göstermeye başlayabilir. Ancak, hızları düşündüğünüz ibre aralığında olmayabilir, dolayısıyla sabırlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. İş hayatınızda veya önemsediğiniz işlerde geçmişe dönük sıkıntılar ortadan kalkmaya başlayabilir veya eski şiddetini kaybedebilir. Ödemelerinizi ihmal etmemeli, riskli yatırımlardan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Bugün zihinsel olarak oldukça yoğun olacaksınız ve duygusal olarak bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi toparlamak ve günlük işlerinize motive olmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi değişik faaliyetlerin içine bulmak istiyorsunuz ve değişik ortamlara girme isteği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Kartınız Yıkılan Kule... Yakın çevrenizde, yakın bir arkadaşınızla iletişime geçerek onun bazı mutsuz olaylarını duyabilir ve siz de gönülden sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Neye ne kadar emek harcayacağınızı önceden planlarsanız az zamanda çok fazla şey yapabileceğiniz şekilde geçecek gününüz. Belirsiz olan şeylerle, bugün bir neticeye bağlanmayacak olan işlerle boşuna vakit kaybetmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Son günlerdeki yoğunluk, bir nefes aldırma sürecine girebilir. İlişki sorunları gündeme getirilip çözüm aranabilir. İşyerinizde yeni tanışmalar, yeni yakınlaşmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Bugün para kazanmaktan çok para harcama günü yaşayacaksınız. Bu arada kredi borçlarınızda bir artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ekim 2019)
Esasında kıymetiniz bilinmiyor değil. Fakat siz en kıymetli bulduğunuz yanınızın bu çağın borsasında pek değer taşımadığına inanıyor ve o yanınızı biraz mahcup sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed