Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Özel hayatınızda partnerinizle aranızda oluşan duygusal durumlar sizlere bazı konularda yetersiz olduğunuz duygusunu hissettirebilir. Bu noktada biraz geri çekilip aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Aranızdaki bağın ne kadar güçlü olduğunu anlamak istiyorsanız biraz ilişkiye ara vermek karar vermek açısından her iki taraf için de iyi olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bugünlerde her şeye karşı genel bir hoşnutsuzluğunuz var. Esasında bunun gözle görülür, maddi bir temeli yok. Bugünlerde canınız biraz bunalım istiyor gibi nedense. Hızla yok olup giden yaz mevsiminin sizde olumsuz etkileri oluyor. Sonbaharın eşsiz güzellikleri içinde mutluluğun sırrını keşfedebilirsiniz. Biraz iyimserliğe ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Partnerinize karşı cinsten ilginin yağması sizi huzursuz ediyor. Ancak kendinize güvenmelisiniz. Bugünlerde keyfiniz kaçacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bir hevesle ve plansızlıkla kalkışacağınız bazı işlerden elde edilecek sonuçlar belirsiz olacak. İş ortağınız ya da eşiniz tarafından yürütülen konular sizin ileriye yönelik hayallere kapılmanıza sebep olabilir. Sizinkilerle onunkiler uyuşmaz-sa bu ilişkinizi sorgulamaya neden olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Sizin için çok aktif zamanlar söz konusu. Hızlı hareket etmek, planlarınızı ve organize olmanız gereken eğitsel çalışmalarınızı yeniden hayata geçirme çabası içindesiniz. İletişim ve haberleşme konularında ise yeni adımlar atıyorsunuz. Düşüncelerinizde esnek olmanız yakınlarla ilişkilerinize olumlu yansıyacaktır. Kısa yolculukların yaratacağı sorunlara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bugün askıda olan bazı işlerinizi ele alacak ve halledeceksiniz. Bazı işbirliği teklifleri ile karşılaşacaksınız ki bu öneriler karar vermede sizi bayağı zorlayacak. Bazı önemli atılımlarınızı, karar ve anlaşmalarınızı bazı dostlarınıza açarsanız size destek olacaklardır. Ancak, bazılarından da gizli tutmalısınız. Çünkü bu dost sandığınız insanlar size karşı gizli düşmanlıklar içindeler. Hangi dostun ne olduğu konusunda da sezgileriniz size yol gösterecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2018)
Bazı konuklarınız olacak. Onlara sıcak olmayan davranışlarla bu ağırlamadan pek hoşlanmadığınızı hissettirmemeli, onların size bir zamanlar gösterdiği konukseverliği unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed