Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Planlarınızı ve kararlarınızı yakınlarınıza anlatırsanız onların desteğini alabilirsiniz. Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da bazı çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve ilkelerinize sahip çıkın. İkili ilişkilerinizde son derece hareketli ve keyifli olacağınız bir gündesiniz. Sahip bulunduğunuz esprili ve neşeli tavrınız etrafınızda bulunan insanlara da yansıyacak. Arkadaşlarınızı ve yakınlarınızı etkileyebilir, isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntı yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Aklınızı kurcalayan bazı düşünceler var. Yersiz her düşünceyi beyninizden uzaklaştırmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Bugün mesleki anlamdaki tüm meziyetlerinizi işinize katın. Rutinleşmiş ve nefes almak kadar doğal hale gelmiş işlerinize bile hep daha farklı ne ve “nasıl yapabilirim” diye bakarak yaklaşın. Katacağınız çok şey vardır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Bugün manevi dünyanızı zenginleştirecek görüşme ve ziyaretler öne çıkabilir. Kendinizi tanıma ve anlama yönünde adımlar atabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi derinleştirme fırsatları var. Gün içinde yapacağınız görüşmeler oldukça yararlı gözüküyor. Düşüncelerinizi somutlaştırma ve ağır yüklerden kurtulmak için yardım alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2021)
İş hayatınızda bugün gergin ve huzursuz saatler geçireceksiniz. Amirinizden aldığınız bir haber sizi bugün ani bir sıkıntıya sokabilir. Bu durum sizi fazlasıyla yoracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyle beraber size zevk verecek etkinlikler için masraflar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Düşünmek istediğiniz ama erteleyip durduğunuz bir olay var. Bugünlerde bu olayla ilgili iç hesaplaşmalar size yarar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed