Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
İş ilişkilerinizde, sizin amiriniz konumundaki kişilerle zıtlaşmamaya, aranızdaki ılımlı mesafeyi korumaya ve söylediklerini emir gözüyle algılamamaya dikkat etmeli, çalışma ortamında gerginliklerden uzak olmayı tercih etmelisiniz. Sizler de çok iyi bilirsiniz ki yaşam her anıyla yaşanası ve bir o kadar da mücadele edilesi bir yerdir. Bu nedenle çok fazla olumsuz taraflarına odaklanmanız, hayat kalitenizi düşüreceğinden daha toleranslı olmanız sizin mücadelenizde daha rahat yol almanızı sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Tutumluluk huyunuz cimrilik sınırlarını zorluyor. Bu nedenle çevrenizde prestij kaybediyorsunuz. Aşk hayatında gerçeklerle yüzleşmelisiniz. İlişkinizin bir ismi olmalı. Kaçmakla zaman kaybediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Olumlu değişikliklere uyum gösteriyorsunuz. Arkadaşlarla bir arada olmanız hayatınıza renk katıyor. Yeni dostluklar, geleceğe yönelik planlar yapmak size keyif verecek. İyimserliğiniz ise grup çalışmalarında yapıcı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Zira çalıştığınız konular başkaları adına yararlı sonuçlar getirecektir. Sosyal olanaklarınızı genişletebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2018)
İş hayatınızda yoğun bir güne başlayacaksınız fakat akşama doğru sevdiklerinizle beraber olacaksınız ve huzurlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Ãœlkemizin bulunduğu krizden siz de etkilendiniz ve gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz. Geleceğinizle ilgili planlar yapıp hayatınızı garantiye almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Para işlerinde gündemde olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde bu konularında bazı koşuşturmalar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed