Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Bugün finansal akışlarınıza yeni kaynaklar bulabileceğiniz, yaşam kalitenizi bu anlamda daha da yükseleceğiniz olasılıklarla karşılaşmanız mümkündür. Sizler hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz önünüze çıkan fırsatlar da o kadar net olacaktır. Yaşam standartlarını yükseltmek adına elinizden gelen gayreti göstermeli ve mücadeleci ruhunuzu hiçbir zaman yitirmemelisiniz. Çünkü amacınıza ulaşacağınız yollar açık ve şans faktörü de bir o kadar yanınızda. Durum böyleyken sizler de elinizi çabuk tutmalı ve bu konuda tecrübeli kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Kimi arkadaşlık ilişkilerinizde sempatik, ama bir yandan da itici agresif davranışlar içindesiniz. Belli bir amaç taşımadığınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Belli konularda sizden daha yetkin, otorite sayılabilecek insanlarla görüşmeleriniz olacak. Geniş bir perspektifle baktığınız bu konularda, yine de bazı düş kırıklıkları yaşatmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Bugün yeni beraberlikler ilginizi çekebilir. Aşk hayatınıza sihirli değnek değdi. Zor ilişkilerden sıyrılıyor ve güzel ilişkilere adım atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Tartışmayla birlikte başlayan bir konuşmanın sonunun tatlıya bağlanması tamamen sizin ifade biçiminizle gerçekleşebilecek. Hakkınızı aramakla ilgili bir sıkıntı yok ancak karşınızdakinin hakkına göz dikmiş imajı yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Ay burcunuzdaki yolculuğunu sürdürüyor. Kendinize olan güveninizi sarsan ilişkileri önemsemeli, kişisel hedeflerinize öncelik vermelisiniz. Daha girişimci olacağınız bugün işte yeni planlar yapmaktasınız. Ancak sosyal çalışmaların getirdiği yükler size bazı fedakarlıklar taşıyacaktır. İlerletmekte zorlandığınız anlaşmalar konusu akıcı sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2019)
İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Bu günlerde para durumunuz Şubat aylarında hava durumu gibi. Hala beklemedeki projeniz sizi yaza çıkartacak. Para durumunuz size alışkın olmadığınız bir yaşam sunabilir. Fakat siz alışkın olduğunuz hayatı sürdüreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2019)
Kuşkucu tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu tür tavırlarınız ile sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed