Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Bugünlerde, eğlenceye veya sevdiğiniz kişilerle daha fazla zaman geçirmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişi veya kişilerle kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak planlar yapmalısınız. Kısa bir seyahat hoş anılar üretebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz. Güne çok iyimser başladınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Keyifli sohbetler eşliğinde uzun vadeli işlerin alt yapısını oluşturma şansınız olacak bugün. Çevrenize biraz daha dikkatle bakmanızda fayda var. İş birliği yapabileceğiniz aynı dilden konuşacağınız kişileri görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Kısıtlayıcı şartlardan çok iş çıkardınız. Bugün öğle saatlerine kadar biraz dinlenmek hakkınız. Gevşeyebileceğiniz konular ve çocuklara ayırdığınız zaman size hoş duygular yaşatacak. Gün ortasından sonra süregelen iş temponuz yükselecek. Duygusal açıdan biraz hassaslık göstereceğiniz iş ilişkileri yanında detaylara odaklanmak zorunluluk olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
İş yaşamınız neredeyse tüm yaşamınızı oluşturuyor. Kalabalık içindesiniz. Biraz uyumsuz olduğunuz yolunda genel bir kanı var. Genel olduğu için dikkate alınmaya değer. Konumunuz ve kazancınızla alakalı eleştirileri hak etmediğinizi doğru.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Maddi konularda ebeveynlerinize çok bağımlı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fakat bu bağımlılığı ortadan kaldıracak bir girişimde bulunmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2021)
Bazı arkadaşlarınızla verdiğiniz sözleri unutuyorsunuz. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed