Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bir çok işin üstesinden gelebilecek gücünüz var ve kendi başına iş yapma isteğiniz yoğun. Kararlılık ve amacınızın bilincinde olmanız size başarı getirecektir, bu günlerde mesleğinizde ilerleme gözüküyor. Tedirginlik ve acelecilik bu dönemin özellikleridir ve bilhassa alışverişlerinizde aceleci davranır ve heyecanlanırsanız yanlış yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Duygusal bir dönemdesiniz. İdeallerinize yakınlaştığınız hissi, enerjinizi daha da yoğunlaştırabilir. Bu moral durumuyla bugünlerde içinizde hissedeceğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir. Sağlık konularına daha özenli yaklaşmanız gerekecek. Bu konuda, bu sıralar sürdürdüğünüz boş vermişlik, başınıza küçük dertler açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Kartınız Dünya... Bugün sevdiklerinize pek görünmek istemiyor gibisiniz. Çünkü bedensel yorgunluğunuz yüzünüze vurduğu için onları üzmek istemiyorsunuz. Duygularınız yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün verilen desteğe güvenip “hayır” demezseniz işlerinizde sıra dışı bir performans sergileyebilirsiniz. Tek söz sahibi olabilmek adına kimseye fikirlerini söyleme hakkı vermezseniz bu durum sizi fiziksel açıdan yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Eve yönelik pek çok konu size hızlı hareket etme zorunluluğu getiriyor. Bazı bitişler ve başlangıçların ardından çok şey başarabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz güzel değişliklerle işe başlayacaksınız. Yakınlarla ilişkilerin getirdiği sorumluluklar ise biraz stres yaratabilir. Elinizdeki maddi kaynakları toprağa ait yatırım planlarına yöneltebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2019)
İş yaşamınızda beklentileriniz var. Her gün kendinizi geliştiriyorsunuz, yeni istekler içerisine giriyorsunuz. Ancak akılcı davranışları da bırakmıyorsunuz. Asla yapacağınız işlerde hayalci değilsiniz ve zamanı uygun zemini iyi kolluyor ve değerlendiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Maddi konularda istikrarlı hareket edeceğiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Teni bazı kazançlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bazı konuklarınız olacak. Onlara sıcak olmayan davranışlarla bu ağırlamadan pek hoşlanmadığınızı hissettirmemeli, onların size bir zamanlar gösterdiği konukseverliği unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed