Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Geçmiş aşklar ve ilişkiler bugün gündeminizde olabilir. Onların hayatlarına dair bazı gizli durumlar öğrenebilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız önemli konuşmalar gelecekte alacağınız kararlar yönünden etkili olacaktır. Ancak yine de kendinizi fazla kaptırmadan olayların perde arkasındaki risklerini de incelemeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız. Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu sizi üzüyor. Sizi bıktıran bir ısrarcınız var. Israrcı olan kişi, ısrar ettiği konuda sizin aslında kararsız olduğunuz şeklinde yanlış bir izlenim edinmiş. Kararlılığınızı belli ederken bu bıkkınlıkla ona biraz kırıcı davranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Yeni gireceğiniz bir ortamda girişkenliğinizle dikkat çekmelisiniz. İlle de olaylar sizin merkezinizde dönmek zorunda değil. Ağırbaşlı ancak kendinden emin tavırlar da ilk kez girdiğiniz toplulukta etki bırakmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Bugün anlaşmalar ve iletişim temaları öne çıkıyor. Alacağınız haberler sizin için yeni kapılar açabilir. Özellikle ticaret ve eğitim konularında başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişim kanallarında olumlu ancak oldukça yoğun zamanlar olabilir. Kardeşlerle ilgili haberler ve gelişmeler yaşanabilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Kendinizi bu kadar ön plana atmamanız halinde, kimseye borçlu kalmış olmayacaksınız. Ãœzerinize aşırı yük alıyorsunuz. Dayanışma anlayışınızda biraz aşırılıklar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Para sıkıntısı çekiyorsunuz. Fakat işle falan ilgisi olmayan tamamen parayla alakalı bir gelişme, bir anda standardınızı birkaç basamak yükseltecek. Önünde gözle görülür bir engel yok. Çıldırmaya hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2018)
Vardığı sonuçtan hiç sorumlu olmadığınız bir olaya, başınıza dert açabilecek kadar yaklaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed