Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Çevremize cesaret verici, motivesi yüksek mesajlar vermemiz, hem işlerimizi kolaylaştırırken hem de bizi daha mutlu yapabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Çok göz önünde yaşasanız da arzularınız ve beklentileriniz sadece size özel kalmalı. Bunun sırrı da benzer ilgileri olan insanlarla dostluk kurmak ve özel yaşamınızı sizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak. Her şeyi apaçık yaşamak bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Çevrenizde sizinle aynı değerleri paylaşmayan kişiler de var. Çok yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarına kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Birileri sizden borç veya yardım için mali destek isteyebilir. Ama dostunuz olduğundan iyice emin olmanız gerek. Temkinli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Günlük hayatınızı n düzene ihtiyaç duyduğu bir gün. İş, eş, ev, aile , içsel ya şamınız ve dış dünya arasında, çekiştiren dinamikler devrede gibi görünüyor. Bu çekişmenin girdabına kapılırsanız hiçbirine faydanız olamaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Ay burcunuza geçiyor ve bu her zaman olduğu gibi sizi olumlu etkiliyor. Dalgalanmalar içerisindesiniz. Duygusal beklentileriniz, davranışlarınız üzerinde hakimiyet kurabilir. Kendinizi öne çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu durumun, hem işte hem de özel hayatınızda yararları olabileceği gibi zararları da olabileceğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Şubat 2020)
İş hayatınızda sıradan ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla fazla muhabbet ediyorsunuz. İşlerinizin bu yüzden aksaması amirinizle aranızın açılmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Aşk hayatınızda oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pek çok konuda bilir kişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden oluyor. Önceliği işinize vermeniz daha iyi olacak. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarda, grup çalışmalarında dikkatli ve uyanık davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Paranızı değerlendirip çoğaltma yönünde yapılan tavsiyeleri hiç dinlemiyorsunuz. Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınıyor, atıl kalmasına razı oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Şubat 2020)
Kendinizi bir şekilde kanıtlama ihtiyacı hissetmeniz sizi gerginliğe sokuyor. Sakin, ılımlı değerlendirmelerle çalışma ortamınızda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed