Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
İş hayatınızı, toplum içindeki duruşunuzu veya kariyerinizi ilgilendiren konularda sürprizlerle karşılaşabilir veya sürpriz çıkışlar yapabilirsiniz. Kafanız fikirlerle dolu, enerjiniz çok yüksek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Ancak, bu esnada çevreye rahatsızlık vermemek için gayret göstermeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstekleri artan kişiler veya yetişilmesi gereken konular biraz zorlayıcı olabilir. Uzman veya tecrübeli kişilerin fikirlerine danışabileceğimiz bir gündeyiz. Sabah saatlerinde, fikirlerimizi açıkça ve istediğimiz şekilde ifade edebiliriz. Bilgi edinmek için uygun saatlerdeyiz. Öğle sonrası ise, çekişmeli diyaloglar, stresli durumlar veya beklenmedik tepkiler ya da gelişmeler söz konusu olabilir. 14.00 Sonrası ise, halsizlik, kararsızlık, isteksizlik, ne yöne gideceğini bilememe durumu ve belirsizlikler gündeme gelebilir. Yine de, Merkür ün olumlu açıları, dün yazdığımız etkileri hayatlarımızda uygulamamıza olanak sağlayacak ve anlaşmalar, yazışmalar, görüşmeler, sınavlar, raporlar, işle, parayla, ticaretle ilgili konularda faydalı adımlar atmamızı destekleyecektir. Olaylara farklı yaklaşıyoruz, özgün fikirlerimiz var. Yaratıcılığımız da oldukça yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlemle dolusunuz. Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Birlikte geleceğinize dair bazı planlar yapacaksınız. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Kartınız Dünya... Yaşamınızda sanki yepyeni bir pencere açtınız. Çocuklar kadar mutlusunuz. Uzun süredir bu yeniliği hak ediyordunuz. Rahatladınız bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Sosyal yaşantınızın oldukça yoğun. Hareketli yapınıza uygun bir gün geçirmek için şans sizden yana olacak. Esprili yapınızı yaratma gücünüzle birleştirdiğiniz zaman toplumda aranan bir kişi olacaksınız. Sizi gerçekten seven biri var. Ona karşı umursamaz tavırlarınızdan artık vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Parasal birikimlerinizi arttıracak yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak planlarınız için uygun koşulları öğle saatlerinde yakalayabileceksiniz. Özellikle ticari alanlarda birkaç fırsatı aynı anda yakalayabilirsiniz. Açıkçası seçim yapmakta zorlanacaksınız. Karar vermeden önce biraz daha araştırma yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı da yapabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Özel hayatınızdaki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden olabilir. Kontrolü elden bırakmamalısınız. Başkalarının elindeki, cebindeki ve kafasındakileri bırakın da kendi imkanlarınızı en iyi şekilde kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2018)
Elde ettiğiniz imkanları çekemeyenler var. Uyanık olmalı kasıtlı yönlendirişlerden etkilenmemeli kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed