Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Sevmek ve sevilmek hissiniz yoğun. Çekiciliğiniz ve bunun farkında olmanız sevilme ve heveslerinizi dürtecektir. Bu ara iyi bir sanat anlayışınız var. Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiye olan duygusal bağlılığınızı sorgulayabilir ve onun beklentilerinize uzak düştüğünü düşünebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
AŞK: Kendinizi bazen budünyanın insanı değilmiş gibigörerek sevdiğinizle aranızdasorun yaratmaktasınız. İçaleminizde duyarlı ama dışavurmayan yapıdasınız. Sevdiğinizkişi sizden hoşnut değil.İŞ: Kişiliğiniz sizi son derece hareketli yaşamauyumlu olmaya sürüklüyor. Enerjiniz fazla oluncaişinize sarılarak aksaklıkları tamamlıyorsunuz.SAĞLIK: İşinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza vesevdiğinize de gösterin yoksa başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki saygının yok olması nedeniyle ilişkiniz kopma noktasına gelmiş. Önünüzü daha net görmek zorundasınız. Çevrenize olan sorumluluklarınız sebebiyle bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırın. Ekonomik sıkıntıları-nız bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Yeniliklere açık durabileceğiniz şartlar hızlanıyor. Yeni haberler, değişik eğitim konularında harekete geçirici şartlar var. Kendinizi geliştireceğiniz konulara ilgi duyabilirsiniz. Yine bu dönem müzik ya da yaratıcı bir konuda değişik çalışmalara katılma fırsatı bulabilirsiniz. Yurt dışı temaslar, bir arada olacağınız kişilerden çok şey öğrenmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2019)
İşbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekirken, yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Çalışma arkadaşlarınızla kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2019)
Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2019)
Bugün bir harcama yapacaksınız ama bu planda olmayan bir harcama değil. Bütçenizi güzel ayarlamışsınız. Sizden borç isteyenler olabilir. Bu kişinin güvenilirliğini göz önünde bulundurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2019)
Aşk ilişkinizin kredisi sınırsız değil. Sevgiliniz dışındaki yakınlıklarınızın samimi olarak adlandırılması gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed