Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Hoş bir gün olabilir. Kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendisini başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sıkı tutun yeter. Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacaktır eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Ama bir birlikteliğiniz varsa aranızda geçen ufak tatsızlıkları halledip birbirinize daha yakın günler geçireceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yaşamınızda ümit dolu hayallerden somut gerçekliğe kesin geçişler söz konusu. Son zamanlarda gerçekleşen bütün gelişmeler sizden yana. Siz de bütün bunların değerini biliyorsunuz. Kazandıklarınızı kaybetmemek için olumlu bir çaba içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Sevdiğinize karşı hislerinizi ve ilginiziaçamıyorsunuz. Karamsarlıktan biran önce kurtulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Anne-babalar çocuğunuzla ilgili bir konuda her zamankinden fazla yük almanız gerekebilir. Bugün özel hayatınızda çözülmesi gereken sorunları bir başkasının eli-ne bırakmayın. Özel ilginiz sizin için zaman kaybı yaratmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Kendinizi pek çok gündem yaratmış durumdasınız. İş hayatında daha kişisel hareket etmek, risk aldığınız gelişmeleri daha net değerlendirmekte başarılı oldunuz. Şimdi başkaları ile olan paylaşımlar, arkadaşların sorunları ile yakından ilgilenmek konusunda oldukça heveslisiniz. Sosyal hayatın içinde yeni keyifler yaratmak isterken farklı gruplaşmalar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2019)
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor. Paranızı idare konusundaki beceriniz, paranızı kendi kişisel zevklerinize harcadığınızda beceriksizliğe dönüşüyor, bir anda savruk biri olabiliyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2019)
Aşk yaşamınızdaki problemi çözmek için çaba harcamalısınız. Konuşarak ne kadar yersiz kuruntu yaptığınızı anlamak sizi mutlu edecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed