Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
İlişkilerde biraz sınırlarınızı çizmek ve daha fazla kendinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz bir gün. Uzun süredir yoğun çalışma temponuz ve işlerinizin ağırlığı sizi son zamanlarda epey hırpaladı. Böyle zamanlarda biraz kendinizle baş başa kalmak ve iç sesinizi dinlemek hem size hem ruhunuza gayet iyi gelecektir. Kendinize vakit ayırırken sevdiklerinizin de yanında olmanız onlara zorlandıkları noktalarda yardımcı olmanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Kendinizi sorunsuz ve rahat hissedeceğiniz ortamlara yönelme ihtiyacındasınız. Rutin uğraşlarınızı bu anlamda erteleme hatta aksatma niyetleri içine girebilirsiniz. İletişim sorunu yaşadığınız kimi ilişkilerde, kendini ortaya çıkarmamaya özen gösteren bazı engellenmeleriniz var. Bunları keşfedebildiğiniz ölçüde bu sorunu azaltabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Kartınız 0 (negatif)... Ev içindeailenizle paylaştığınız ve yaşadığınızöylesine sıkıcı olaylar oluşuyor kibugün sizlerin de aklınızın durduğu günolabilir. Yardım etmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Özellikle aile içinden birileri ile aranızda normalde çeşitli sebeplerden göstermediğiniz sevgiyi ortaya çıkarma, duygularınızı ifade etme açısından şanslı olduğunuz günlerdesiniz. Özel olan duyguları paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Ortaklaşa paylaşımlar her açıdan sizi ilgilendirmekte. Eşin ya da ortağın para durumu karşısında dikkatli olmalısınız. Zira bu dönem yatırım planlarınızda yeni girişimler yapabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınızı geniş tutmamanızda yarar var. Borç alacak konularının getirdiği yükler yanında eşle olan duygusal paylaşımlar önemsenmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Birçok yerde inisiyatifi elden kaçırıyorsunuz. sizin vermeniz gereken kararları, sizden daha az yetkin ama kararlar vermeye çok meraklı başkaları veriyor.Bugün güven duyduğunuz birine bir teklifiniz olacak. Kafanızı bayağı karıştıracak bir karşı teklifle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Maddi konularda olumlu etkiler altında olacaksınız ve ortak bazı kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bu konularda alacağınız kararlarda detaylara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed