Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz. Siz duruma fazlasıyla hakim olduğunuzu düşünseniz de, mevcut gezegen etkileri bazı konularda fazlasıyla karışıklık yarattığı için daha dikkatli olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünenler için ani ve güzel fırsatlar oluşabilir. Yeni ve ilginç olan her şeye karşı motivasyonunuz artıyor. Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle birlikte de olmak isteyebileceğiniz bir gün. İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirebilirsiniz. Bugün sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler sosyal yaşamınızda gündeme gelebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Sizi takdir eden çok ama siz ruhunuzu tatmin edemiyor gibisiniz. Olağanüstü istekleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken ruh hali içindesiniz. Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirmek için pratik çözümler arayışı içindesiniz. Başkaları için zor bir kişilik sergiliyor olsanız bile seçeceğiniz yolda ilerlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
İş hayatında olup biten değişiklikler dikkat çekecek. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz kariyer planları önünüzü açacak şekilde gelişmekte. Tamamlanması gerekeli işler yanında, mesleki açıdan sizi geliştirecek yeniliklere yakın durun. Ev hayatında yaşanan hareketlilik dikkat çekerken, yer değişiklikleri fazladan harcamalar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Rahatsızlık duyduğunuz davranışlarla birçok yerde karşılaşabilirsiniz. . Sabırlı olabilirseniz, yetkililerden çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde, hem sizin hem de yakınlarınız para sorunu kökten çözülebilir. Ama uzunca bir bekleyiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2020)
Bugünlerde elinize geçecek bazı bilgileri, birtakım insan değerlendirmelerinden sonra gündeme getirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed