Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Yapmak istediklerinizi listeleyerek ve bir sıra dahilinde tutarak ilerlemeniz istediğiniz şeylerin olmasını kolaylaştırabilir. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda olumlu gelişmelere neden olabilecek ya da geleceğinize katkısı olacak bir fırsat yüzünü gösterebilir. Uzlaşmacı olmanız durumunda bazı ilişki veya iş birlikleriniz olumlu etkilenebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genel anlamda aşırı iyimserlik veya aşırı kötümserlik türünde düşüncelerin ön plana çıkabileceği, tutamayacağımız sözler verebileceğimiz ya da altından kalkamayacağı işler için onay veren kişilere inanabileceğimiz, belirsizlikler, kafa karışıklıkları, sert cümleler veya karışıklıklar ya da hayalperestlik ve gerçeklerden uzaklaşma türünde başlıklar ön planda olabilir. Öğle saatlerinde değişken koşullar planlanan şekilde davranmayı zorlaştırabilir veya beklenmedik durumlarla uğraşabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Evinizde rahat hissedebileceğiniz ve kişisel konulara ağırlık vermek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinize zaman ayırmak, hobilerinizle uğraşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizden birisinin sağlığıyla ilgili alacağınız bir haber sizi üzecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
AŞK: Ruhsal alanda her şeyiaçıkça konuşarak açığaçıkarmayı biliyorsunuz. Bu dasizin kendinizle barışıkolduğunuzu ve sevdiğinizikazandığınızı gösteriyor. Sizlersevginizi dile getirenlerdensiniz.İŞ: Paranın sokakta bulunmadığını kabul ederekdiğer insanların sıkıntıları sizi her ne kadar üzsede müdahale etmek aklınıza bile gelmiyor. Bukonuda biraz cimri davranıyorsunuz.SAĞLIK: Sağlığınız için sporu ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Yaşam enerjiniz yüksek seyrediyor. İş açısından girişkensiniz. Cesur adımlar atıyorsunuz. Bu dönemde yenilikleri daha fazla arzuluyor, kendinizi eğitim hayatınızla ilgili planlara odaklıyorsunuz. Yolculukların aniden ortaya çıkmasıyla planlarınızda değişiklikler gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Ay burcunuzda gezinirken tüm dikkatler üzerinizde olacak. Çoktandır beklemede olan konularınızın bir kısmı üzerinde durabilirsiniz. Ancak sizi fedakarlık yapmaya zorlayan konuların baskısı sürmekte. Bu günlerde başkalarının öncelikli olduğu uğraşlar sizi meşgul edebilir. Sosyal hayatınızda yaşanan iyimser paylaşımlar sizi yeterince mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. İşlerdeki düzelme işyerindeki gerginlikleri azaltmıyor. İyimser bakışlar bugünlerde yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Bugün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Ay, enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor. Hareketli yapınızla birçok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi kesmek en doğrusu olabilir. Onun aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed