Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Sizi ilgilendirmeyen konularda belli değişiklikler yapmak veya işin içine girmek için baskı altında hissediyor olabilirsiniz. Kendi hedeflerinizi ve yapabileceklerinizi net şekilde ortaya koyarak karşı tarafa ne kadar disiplinli olabileceğinizi gösterebilirsiniz. Rollerin değişmesini sağlamak hoşunuza gidecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman, zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bir projeniz gerçekleşecek gibi gözüküyor. Bugün güzel başlangıçlara açık. Bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Sevdiğiniz kişi sizin açık sözlü olmanızı arzu ediyor siz tam tersi hareket ediyorsunuz. Parasal alış verişte bulunduğunuz kişileri özenle seçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Para olarak beklentiniz yüksek. Ne kadar çok gelirse o kadar çok kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bugün bu açıdan şanlısınız. Yeni iş bağlantıları kurup kazanç miktarınızı tatminkâr seviyeye çıkarma ihtimaliniz çok yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2018)
İyimser koşulların sürdüğü ve kendinizi yenilediğiniz söylenebilir. Yabancılarla ilgili temaslarınızı tamamladığınız bugün gündeminiz değişiyor. İlerleyen saatlerde iş hayatında duygusal gerginlikler yaşanabilir. Sizi bekleyen uğraşların üstesinden gelme çabası göstermelisiniz. Çok fazla direnmeden yapabilecekleriniz üzerinde durmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Bir konuda, iş sahibi olan eski bir dostunuz destek olup sizi rahatlatacak.İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2018)
İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak. Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Haziran 2018)
Para işlerinde gündemde olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde bu konularında bazı koşuşturmalar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed