Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2021)
Önümüzdeki günlerde şekillenecek iş birliklerini veya düzenlemeleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu esnada, doğru taktik kullanmaya ve pazarlık elinizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2021)
Bu sıralar tamamen kendi çabalarınızla elde etmek zorunda olduğunuz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu fırsatlar karşısında geçici yılgınlıklarınızolacak. Özel ilgi alanlarınıza yönelme arzularınız, bugünlerde size zengin fırsatlar sunabilir. Fazlasıyla ilgi alanınızda olduğu halde, ilgilenmez göründüğünüz gelişmeler ivme kazanıyor. İlginizi belli etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2021)
Havai olmamalısınız, bugünlerde oldukça sebahatsiz görünüyorsunuz. Mali durumunuzda düzelim bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2021)
Yakınlaşma isteği duyacağınız birilerinden beklediğiniz alakayı göremeyebilirsiniz bugün. Aksi gibi sizi fazla çekemeyen birileri de haddinden fazla iç dünyanıza nüfus etmeye çalışabilir. Samimiyet durumları çok karışık bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2021)
Burcunuzda ilerleyen Ay size güvenle hareket etme imkanı getiriyor. Kendinizi rahat hissederek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yoğunlaştığınız bu dönem yurt dışı bağlantılı konularınız akıcı ilerleyecektir. Özellikle bu yönde hızlı adımlarla ilerlemeye başlıyorsunuz. İlişkilerde yaşanan karşıtlılar yerini destek alacağınız koşullara bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2021)
İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz fakat ona rağmen işyerinizde bazı sorunlardan bir türlü sıyrılamıyorsunuz. Bugün bunları halletmekle zaman harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2021)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2021)
Yakında para bakımından kendinizi sıkışık hissettiğiniz bir durumda, yeni bir imkan doğacak ve probleminizin büyük bir bölümünü çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2021)
Bazı durumlarda yaşadığınız iletişim kopukluğu, kendinizi ifade etme biçiminizden kaynaklanıyor. Savunduğunuz fikirleri ifade ederken, fikirlerinizden çok tavrınızla ilgi çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed