Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Geçmiş hatalar ilk kez gözünüze bu kadar şirin gözükecek. İyi ki dediğiniz noktada, ilişkinizle ilgili rahat bir nefes alıyor olacaksınız. Evet, biliyorum çok yoruldunuz ve yıprandınız. Ama iyi haber, artık büyüdünüz. İlişkide beklediğiniz ciddi adımları atma ve konuşmaları yapma zamanı geldi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bunalımlı bir tanıdığınızın son zamanlardaki tutarsız davranışları, gittikçe bir sapkınlık haline gelmeye başlıyor. Aile çevresinin bu konudaki yetersizliği sizin ona karşı sorumluluk duygunuzu arttırıyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta tatil ve işi bir arada çıkartmayı becereceksiniz. Eski dostlarınızı bu kadar çabuk unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugünkü işlerinizden sıkıntı duymuş olacaksınız ki, sürekli kendinizi dışarı atmak ve gezmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Erken saatler telaşlı ve neşelikalabalık bir ortama hazır olun.Ortak amacı keyif olan ya dabirlikte bütüne fayda sağlamayıhedefleyen insanlarla bir aradaolacaksınız. Akşam saatleri isesukunet ihtiyacınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aile içi ve büyüklerle olan bağlarınız sizi daha esnek kılmakta. Bu dönem evde düşünülen yenilenmeler sizi hareket getiriyor. Uyum ve güzellik yaratmanız adına daha fazla çaba göstermelisiniz. Bu arada işte yaşanan ani gelişmeleri dikkate almak gerek. Artan tempo üstlerle ilişkilere olumsuz yansıyabilir. Özellikle bugün sabırlı olmakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Genel olarak iş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızın olumlu sonuçları motivasyonunuzu arttıracak. Fikirlerinizi somut alanlara da taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Maddi konularla ilgili çalışmalarınızda bir artış olabileceği gibi,bugün harcamalarınızda bir artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Yabancısı olduğunuz konuyla ilgili, birilerine danışmanız gerekebilir. İkinci yanlış kararınızla, ilk yanlışınızı düzeltmeye çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed