Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bugünlerde, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana alıyorsunuz. Duygusal anlamda desteklenme ve duygularınızı paylaşma ihtiyacı duyabilir, samimi diyaloglar kurabilir, duygusal birkaç gün geçirebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinde manevi konular kadersel etkiler devredeydi. Akşam üstü saatlerine kadarsa, ayrıntıların atanmaması için ekstra enerji harcamak gerekebilir ve Ay’ın boşlukta olması nedeniyle, işlerin istediğimiz hızda gitmesi zor olabilir veya isteksizlik ya da kararsızlık nedeniyle hareket zorluğu yaşayabiliriz. Akşam saatlerini daha verimli kullanmak mümkün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Aileniz içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak. Cesaretli birisiniz. Fakat zamanında üstüne cesaretle yürüdüğünüz şeylere karşı şimdi çekingenlikler gösterebiliyorsunuz. Ama ne yazık ki dünya her zaman verimli ve harika değildir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bugün içinde olduğunuz ortamdan zevk alıyorsunuz. Bu arada çevrenizde sizi sevenler artmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bugün yakın çevrenizle iletişim kurarken her şeye müdahale eden ve işlerine karışan bir tavır takınmayın. Tepki sert olabilir. Görüş bildirmek ayrı şey o görüş mutlaka kabul edilsin demek ayrı. Israr etmezseniz hak verecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bugün de dikkatli davranmalısınız. Olayları sezgilerinizi kullanarak aşmak ve kabullenici olmak gerek. Zira gizli kalmış konular ya da dedikodu içeren tatsız gelişmeler sizi üzecektir. Ayrıca aile içi ilişkilerde yanlış anlamalar oldukça önemli sorunlar getirebilir. Yarın daha girişken olacağınız fırsatları düşünmelisiniz. Dikkat çekmeniz hiç zor olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz etkiler altında olacaksınız ve bu konudaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni bazı yatırımlar üzerinde çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2020)
Bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed