Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Uzun süreden beri yapmaya bir türlü cesaret edemediğiniz veya uğraşmayıp ertelemek istediğiniz bazı sorunlar yeniden karşınıza gelebilir. Ancak bu sefer hiç olmadığı kadar hızlıca hareket etmeniz gerekebilir. Aile ortamında ise üzerinize binen ekstra sorumluluklar bu aralar sizi bunaltma noktasına kadar gelmiş olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Birçok şeyi paylaştığınız bir dostunuzla aranıza, bugünlerde geçici bir soğukluk girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemelisiniz. Dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere keyif katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde birtakım ilişkilerinizde, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Sizi takdir eden çok ama siz ruhunuzu tatmin edemiyor gibisiniz. Olağanüstü istekleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Günün eğlence havasını abartmamakta fayda var. Hep keyfi olan işlerle uğraşmak, gezip tozmak güzel ancak gün bitiminde elinize geçen şeylerin neler olacağına da bakmakta fayda var. Çocuğunuzla gergin diyaloglara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Hayata bakış açınızı değiştiren olumlu etkiler sürmekte. Yeni bir dinamizm içinde olmanız nedeni ile yurt dışı bağlantılı temalarınız öncelik kazanıyor. Değişik görüşlerin ve deneyimlerin size kazandıracağı fırsatları kullanabilirsiniz. Daha uzun vadeli planlar yaptığınız bu dönem sosyal ilişkiler ve başkalarının desteği size yeni fikirler verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Elinizde para tutmayı bilmemeniz yine zor gün bir gün geçirmenizi sağlayacak. İnsanın cömert ve eli açık olması güzel bir şey ama sizinki bazen savurganlık sınırına kadar geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2018)
Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz. Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed