Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugünlerde eğitim öğretim ve seyahatler konusu hayatınızda hız ve önem kazanıyor olacak. Akademik isteklerinizle ilgili gereken tüm şartları hazırlayıp bir an önce yola çıkmak ve bu yolda çok ilerleme kaydetmek istiyorsunuz. Belki de bu içinizde kalan bir ukde idi. Zaman ve şartlar gayet müsait iken bence son hızla ilerlemeli ve hayallerinizi gerçekleştirmelisiniz. Sosyal hayatla ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz, dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2018)
İnişli çıkışlı hayatınız sizi çok yoruyor ve daha sistematik bir hayat arıyorsunuz. Özellikle bugün sinirleriniz tepenizde ve sıcak havalarında etkisiyle bir türlü sakinleşemiyorsunuz. Bugün evinizde oturup sevdiklerinizle sakin bir gün geçirmeye çalışın. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz. Mutluluk kapıda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kartınız Ay... Sizin yöneticiniz olan Ay bugün size masumiyet ve saflık veriyor. Saflığınızın arkasındaki çekiciliği tüm karşı cins fark edecek ve böylelikle kısmetleriniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Bugün duygusal ilişkinizde içe kapanık bir tutum izleyebilirsiniz. Hislerinizi söylememeniz ve bu durumun açığa çıkmasını engellemek için göstereceğiniz çabalar, sizi daha da gergin yapabilir. Mesleğinizle ilgili bazı gelişmeleri kafanıza takmış olabilirsiniz. Alacağınız bir haber canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Kontrol ve kişisel sınırlara dair konular öne çıkabilir. Duygusal ve düşünsel açıdan daha kapalı davranma eğilimindesiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları ve çevrenizdeki kişileri anlama gayreti içine girmenizde fayda var. Kabullenme ve karşınızdakine saygı gösterme temaları ağırlık kazanıyor. Daha objektif olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor. Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2018)
Artılarınızı, eksilerinizi birlikte ve iyimserliği abartmadan değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed