Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Başkalarının sebep olduğu aksamalarla uğraşmak yerine onları kendi hallerine bırakıp, kendinizle ilgienmelisiniz. İşler biraz aksayabilir fakat öbür türlü de fazla bir ilerleme olmayacak. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularda insanlardan anlayış beklemeniz yersiz çünkü içinde yaşamadan anlamaları zordur. Bunun dışında genel olarak şanslı bir gününüzdesiniz. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kararı daha ileriye bırakmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
İdealist fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Arkadaşlarınızla aranızda fikir uyuşmazlığından kaynaklanan tartışmalar çıkabilir. Daha dazla değer görmek ve saygınlık duymak isterken süreklilik taşıyan ilişkilerinize zarar vermeniz sözkonusu. Fazlasıyla esnek olmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
AŞK: Güçlü ve iradelisiniz.Partnerinizle ilişkinizde buzaman geçtikçe dezavantajolabiliyor çünkü ona karşıfikirlerinizi çok yoğun bir şekildediretiyorsunuz. Onun fikirlerinede önem vermelisiniz.İŞ: Çok yönlü bir zekanız var. Öğrenme hevesinizinbugünlerde meyvelerini toplayabilirsiniz. Budurum sizi diğerlerinden bir adım önde kılacak.SAĞLIK: Hem işinizde hem de özel hayatınızdadüşünmeniz gereken çok şey var. Rahat olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Sevgilinizle birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmeli, onları değiştirmemeye çalışmalısınız. Aşk konusunda oldukça heyecanlı görünüyorsunuz. İş ortamındaki aksaklıkların sizi etkilemesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Kafa karışıklığı ve endişelerin öne çıktığı zamanlar söz konusu. En çok geçmişle ilgili temaların yaşandığı bu günlerde dikkatli olmalısınız. Doğru olmayan dedikodular, sizden gizlenen bilgiler huzursuzluk yaratacaktır. Biraz toparlanmalı, elinizdeki işleri tamamlamaya bakmalısınız. Ortaklıkların getirdiği olanaklar bu dönem yeni anlaşmalara dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Uzun zamandır planladığınız bir girişimden, bazı uyarıları ciddi bulup cayacaksınız. Fazla alınganlık gösterdiğiniz bir eleştiri sizi fazlasıyla üzmüş görünüyor. Eleştirinin haklılığı, haksızlığı bir yana, eleştirinin geldiği yere dönüp yeniden bakarsanız, bu eleştiriden gereken yararı sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Çok dâhiyane fikirler geliştireceksiniz parasal konularda. Biraz sıkıntı çektiniz ve bu yüzden paranızı arttırmak için yeni yöntemler geliştirdiniz ve bu konuda da son derece başarılı oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2020)
Gözlerinizdeki problemi bir uzmana göstermelisiniz. Rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed