Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Bazı konularda karşı taraftan cevap ya da hareket beklememeli, ipi siz göğüslemelisiniz. Girişken taraf olmanız durumunda karşılığı gelecektir ve işler istenilen akışta harekete geçecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Yanınızda keyfinizi tamamen kaçırabilecek biri var. İyi bir hafta sonu geçirmeniz, şu iki gün onunla çok sınırlı ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor. Güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı gibi, bu güven içinde hayali problemler görmenize de yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
AŞK: Gün içinde heyecan dolusaatler yaşayacaksınız. Sevdiğinizkişi ile bir araya geleceğim diyeiçiniz kıpır kıpır. Üstünüzebaşınıza çok özenli olmanıznedeniyle sevdiğinizin taktirinitoplayacaksınız. O da heyecanlı.PARA: Hesabınızdaki karmaşa ve aksaklıklarcanınızı sıksa da bugün şans kapınızda. Sürprizteklifler size yeni iş kapıları açacak.SAĞLIK: Burun akıntısından son derece sıkıntıyaşıyorsunuz. Alerji sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Hareketli ve esnek yapınızla yaşantınıza değişik alternatifler getirmek istiyorsunuz. İşinizdeki sorumluluğunuzu arttırmak zorunda kalabilirsiniz. Beklediğiniz haber gecikebilir. Atılımlarınızı hızlandırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Kariyerde yepyeni bir dönem. Tüm enerjinizle ve yenilenen yanlarınızla iş hayatına odaklı süreçler başlatıyorsunuz. Kendinizi öne çıkarmak konusunda yeni adımlar atmanız, çalışmalarınızla dikkat çekmeniz mümkün. Yaratıcı yanlarınızı geliştirdiğiniz bu dönem işle ilgili yenilenmeler de var. Hobilerinizi işinizin bir parçası haline getirmek için kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Yeni başlangıçlar yapabilir, işinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sert tartışmalardan uzak durmalısınız. Yeni düşüncelerinizi birçok kişi ile paylaşabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Günlük işlerinizi yoluna koyarken sorunlarla karşılaşacağınız bir gün. Kaza ve yaralanma olasılığına karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed