Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Özel ilişkilerde ve iş yaşantınızda iyi niyetinizin karşı taraftan yanlış anlaşılması büyük bir olasılık. Bu durumda kararsız ve arada kalacağınız bir ruh hali içerisinde olabilir hayata karşı çekimser bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu noktada üzerinize düşen görevi yaptığınızdan emin olmalı ve iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı gardınızı almalısınız. Sizler dürüst olduğunuz sürece hiçbir şeyden çekinmemeli ve gönül rahatlığı içinde yaşamınızı idame ettirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2018)
Sevdğiniz bir dostunuzla aranız açılabilir. İnsanların çok üstüne düşüp onlara annelik taslamak istemeniz aslından sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ama bunu sürekli tekrarlamanızda dostlarınızın kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olabilir. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceğinizin artık farkına varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
AŞK: Bardağın boş tarafınıgörmeyi alışkanlık halinegetirdiniz. Partnerinizineksiklerini sürekli yüzünevurmanız aranızda gerginlikleroluşmasına neden olabilir.PARA: Yeni bir yatırım planıiçindesiniz. Harcamalar yapmaktan çekinmeyinçünkü layığını fazlasıyla alacaksınız.SAĞLIK: Kendinizi sürekli dinliyorsunuz vehastalığınız var gibi düşünüyorsunuz. Bugünbünyenizin gevşetmesi adına bitki çayları için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün kendinizle ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Takdir, terfi, eski bir imkânın yeniden sunulması gibi durumlar yaşanabilir. Kendi değerinizi ve yeterliliklerinizi rahatlıkla göreceğiniz kadar onurlandırılabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Ay burcunuza geçti ve aradığınız güven sizinle birlikte. Artık pek çok düşünceyi hayata geçirmekte kararlı olabilirsiniz. İş hayatında yaşanan dalgalanmaya rağmen bu durum sizi kararlı olmaya itecektir. İkili ilişkilere güvenle yaklaştığınız bu günlerde yeni destekler göze çarpıyor. Özellikle duygularınıza karşılık bulacağınız paylaşımlar yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2018)
Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde gözükmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2018)
İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2018)
Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed