Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Burcunuza geçen şans gezegeni Jüpiter bir yıl boyunca fırsat ve şansları ayağınıza kadar getirerek en mücadeleci ve zor ortamlarda dahi kazanan taraf olmanıza yardım edecek.Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2021)
Bugün her konuda şansınızın açılacağı ve önünüze değerlendirebilmeniz için birçok fırsatın çıkacağı şanslı bir gününüzdesiniz. Bazı yeni gelişmeler olacak ve beklenmedik teklifler alacaksınız. İşinizle ilgili önemli bir görevi yükleneceksiniz. Bu gelişmeler geleceğinize yönelik isteklerinizi arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
AŞK: Partnerinize karşı eşsiz biryoldaşsınız. Sizi bugün çok dahafazla anlamaya başladı. Bukonuda içiniz rahat. Aşktaproblemsiz gün yaşayacaksınız.Sizler zaten uzun zamandır gönülalmak için çaba harcıyordunuz.PARA: İş yerinizde hiç kimsenin emekleriniziyıkmasına izin vermemelisiniz. Bugün bu konudaçok fazla tepkisiz ve sessiz kalmamalısınız.SAĞLIK: Ruhsal yönden çevrenizdeki dostlarınızaakıl veriyorsunuz. Kendinizi de düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Uçarı tavırlar ve plansızlık bugün hedeflerinize ulaşmakta belirsizlik yaratabilir. Sadece günün hedefleri söz konusu olsa belki önemli değil ama bugün karşınıza çıkacak olaylara uzun vadede “beni nasıl etkiler” gözüyle bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Ay burcunda hareket ederken, kişiliğiniz, bedeniniz, görünüşünüz ve imajınızla ilgili değişiklikler olabilir. Ay sizi bugün de destekliyor. Aşırı hassasiyet göstermenize gerek yok. Duygusal açıdan bazı iniş ve çıkışlar olsa da, toparlanıyorsunuz. Sevdiklerinizle bir araya gelmek güzel. Sizin için önemli konularda olumlu gelişmeler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2021)
Alacağınız bir mektup ya da email, aylardır beklediğiniz müjdeyi verebilir. Bu haberi iş arkadaşlarınızla paylaşmakta acele etmeyin. Gelişmeleri önce kendiniz takip etseniz daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2021)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2021)
Sevgiliniz ve yakınlarınıza yaptığınız harcamaların sonucunda önümüzdeki günlerde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara daha çok eğilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2021)
Yeni tanışmalarda çok aceleci ve istekli davranıyorsunuz. Daha ağırdan, mesafeli yaklaşımlar sizi daha cazibeli yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed