Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Tahsil etmekte zorlandığınız bazı maddi kazanımlarınızı elde etmek amacıyla araya hatırlı birilerini koymanız gerekebilir. Finansal ve hukuki konularda öğreneceğiniz bazı bilgiler sıkıntılarınızı aşma konusunda çok faydalı olacaktır. Herkese güvenmeniz konusunda biraz daha öngörülü yaklaşmanız gerekmekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Haftaya yorgun giriyorsunuz Çünkü hareketli hafta sonunuz sizi yordu. Bu yüzden her gün didiştiğiniz bildik işler gözünüzde büyüyor. Özel bir işinizi güvenip devrettiğiniz bir arkadaşınızın bu işte, arkadaşlık şöyle dursun, ortalama bir profesyonel titizliği bile göstermediğini görüp küplere bineceksiniz. Akşam yemeği daveti görünüyor. Biraz iş, biraz dostluk gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
AŞK: Duygusal yaşantınızı tümruhunuzla bütünleştirerek bunuona belli ediyorsunuz. İlişkinizdebir korkunuz olmasın emeğinizinkarşılığını alacağınız. Ufaksürprizlerle ona yaklaşın.Cimri olmayı denemeyin.İŞ: İş konusunda hiç kimseye taviz vermiyor herbildiğinizi gündeme getirerek olay yaratmakistiyorsunuz. Çok çalışıp az ürettiğinizidüşünmeyin, sizi taktir eden zaten ediyor.SAĞLIK: Çok çalışma kemik ağrılarınızı tetikliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama kendi ihtiyaçlarınızla ilgili hiçbir talepte bulunmuyorsunuz. İş hayatında becerikli ve yetenekli biri olmanız, üstünüze vazife olmayan işleri de yapmanıza neden oluyor. Bir süre sonra huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Aşk hayatına olan bakışınız değişiyor. Artık daha tutkulu olabilirsiniz ancak, bazı çekinceleriniz de yok değil. Bazı soğukluklar sizi mutsuz edebilir. Aynı zamanda çocuklarınızla ilgili sorumlulukların her şeyin önüne geçme olasılığı yüksek. Hayatın keyifleri bu dönem kısıtlanırken, hobilerinizi, iş gibi göreceğiniz, yeteneklerinizi yaratıcı etkilerle kullanacağınız söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Yeni düşünceler, özellikle ortaklaşa konularda yoğunlaşıyor. Ortağınız ya da eşinizin fikirlerine kulak vermeli, daha esnek davranabilmelisiniz. Bugün kişisel girişimleriniz konusunda motive olabilir fakat harekete geçmede duraksayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Öğleye kadar mizacınız pek rahat ve iyimser olmasa da ilerleyen saatler size hareket, öne çıkma ve kendini yaratıcı biçimde ortaya koyma şansı veriyor. Grup çalışmaları ve kazanç getirici eylemler için güzel bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bu gün bir yakınınızla ilgili yanlış bir sağlık haberi alacak, boşuna üzüleceksiniz. Size çok ihtiyacı olan biri var. Bugün arayın onu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed