Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Diğerlerinin söz ya da yorumlarına göre bazı değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız. Kendi düşüncelerinize ve yeteneklerinize güvenerek hareket etmeniz gerekiyor. Başkalarının fikirlerini değiştirmek için de doğru gün değil. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi güçlendirebilir veya yeni romantik bağlar kurabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Ailenizle ilişkileriniz, yakın çevrenizin müdahalelerine çok açık görünüyor. Buna her yerde açık açık konuşarak siz de zemin hazırlıyorsunuzKişisel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bu öneme belli sınırlar çizmeniz, birtakım ilişkilerinizde kaçınılmaz gereklilik gibi görünüyor. Yakın dostlarınızdan alacağınız bazı duyumlar, size bugünlerde yön verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Kartınız Sessizlik... Konuşmak istemedikleriniz konusunda sizi zorlayanlara karşı tavrınız net hatta kırıcı olabiliyor. Keyfinizi kaçırmalarına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Her çıkışın bir inişi olduğunu gerçeğiniyeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz.Zor günleri düşünerek yapmanızgereken birikimlerden yoksunolmanız da size ayrı bir sorun yaratacaktır. Panikyapmayın. Yakın zamanda şansınız yine size yardımederek düzlüğe çıkmanızı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
İşe ait amaçlarda öngöremediğiniz gelişmeler olumlu görünüyor. Yaşanan yenilenmelerle beklediğiniz sonuçlar alınabilir. Kendinizi daha farklı görevlere hazırlamakta kararlı olmalısınız. Toplum karşısındaki görünümünüz artık değişecektir. Maddi açıdan sizi huzursuz eden ortaklaşa finans konuları da öncelik kazanmakta. Biraz temkinli olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Gereğinden fazla hesap kitap yapıyorsunuz. Bazı şeyleri oluruna bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Her şeyi herkese anlatmak zorunda değilsiniz. Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed