Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
İlişkilerinizde yapacağınız konuşmalarla son noktayı belirliyor olabilirsiniz. Bu denli keskin kararlar alarak ne kendi hayatınızı ne de bir başkasının hayatını kötüleştirin. Bazı konularda zorluklar veya anlaşmazlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Fakat öfke ile hareket edip bu noktada karar vermenin sağlıklı olmayacağını bilmeli sonradan geri dönüşü mümkün olmayan hatalara düşmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Yeni olduğu için daha değersiz bir şeyi tercih edebiliyorsunuz. Ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugün yeni tanıdığınız kişi ile bir takım tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Tartışmacı şekilde davranmanın zararını görebileceğiniz bir gün olacak. Nerede çok sayıda insan varsa mutlaka fikir ayrılıkları da beraberinde gelecektir. Herkesi muhakkak ortak bir noktada buluşturmak zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Evde sizi bekleyen pek çok sorumluluk söz konusu. Ãœzerinde durduğunuz yerleşimle ilgili planların akıcılık kazanması için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Bir yandan da harcamaların kontrollü yapılması ve kaynakların korunması gereken bir dönemdesiniz. Ailenizle ilgili uğraşlar, çocukları içine alan sorunları sağduyu ile aşabilecek kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir. Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2018)
Hayatınızdaki bazı çözümsüzlükleri erteleme niyetiniz size zaman kazandırabilir. Doğru yoldasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed