Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bugün kendinizi oldukça iyi ve mutlu hissedeceğiniz gelişmelerle karşılaşabilir ve dostlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Karşı taraftan alacağınız pozitif yaklaşımlarla hayata karşı bakışınız değişebilir ve bugününüzü dünden daha güvenli hissedebilirsiniz. Yine dostlarınızla yapacağınız farklı organizasyonlar için planlama yapabilir onlarla şu ana kadar yaşamış olduğunuz güçlü bağları daha da sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Bugünün keyfini doya doya çıkarın ve yaşamınızın her anından lezzet almaya bakın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bu Cumartesi günü kendinizi biraz soğuk ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bugün bazı konularda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Bu yüzden kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde beklentileriniz dahilinde olmayan sürpriz bir gelişme ile karşılaşabilir ve kendinizi biraz olsun iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinizi sevdiklerinize ayıracaksınız. Onlarla hoş zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
AŞK: Kıskanç ve kindar yapıyameyilli olabilirsiniz. Sevgikonusunda mutsuz bir günebaşlayarak gün boyu öfkesaçabilirsiniz. Bu türtavırlarınızla hiç kimse sizeyaklaşmaz bunu biliyorsunuz.İŞ: Ne başardıysanız hep sıkı bir çalışmatemponuzla başardınız ama bugün birilerikazancınıza göz dikerek sizi aldatmayı deneyebilir.SAĞLIK: Bugünlerde safra kesesi taşı veyaromatizmal sorunlarla bocalıyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
İçinizde kopan fırtınalarınn altında yatan mantıklı yapınızı su yüzüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine sonucu beklemelisiniz. Bugün, şans sizden yana görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bütçenizi ilgilendiren her gelişmeyi ciddiye almalısınız. Parasal durumunuzu sarsacak giderler bu günlerde artış gösterebilir. Ekonomi yapmak, nakit kaynaklarınızı muhafaza etmeniz gerekiyor. Kazançlarınızı artırabileceğiniz olanaklar iş hayatını içine alabilir. Daha fazla desteğe ihtiyaç duysanız da, kendi kaynaklarınızla ilerlemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Maddi olarak kendinizi bugün çok güçlü hissedeceksiniz ve bu durum sizde bir harcama eğilimi yaratacak. Bu konuda kontrolü elden bırakmamalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed