Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Evinizde, yaşadığınız yerde veya ailenizde sıkıntı yaratan durumlar veya kişiler söz konusu olsa da, bu durum sizin rahatınızı bozmaya ve sizi dışarıda alternatif programlar yapmaya itecek dozda olamayacaktır. Yeni bir ilgi alanı nedeniyle pahalı alışverişler veya aşırı harcama yapma riskiniz var. Karşıkarşıya kalabileceğiniz olayların kontrolünü elinize almalısınız. Geçmiş tecrübelerinizi referans alarak fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Yeterince istekli olmamanız durumunda bazı konularda fırsatları kaçırabilirsiniz, etrafa veya önünüzdekilere dikkatli bakın. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
AŞK: İşinizde başarılıolduğunuz kadar aşkhayatınızda başarılıdeğilsiniz. Partnerinizi geriplanlara attınız ama onuhatırlasanız iyi edersiniz.PARA: İşinizde edindiğinizbaşarılar sizi mutlu ediyor ancak yeterligelmiyor. Hayatınızda eksikliklerolduğunu düşünüyorsunuz.SAĞLIK: Sağlık sorununuz yok ancakeklem ağrılarınız var. Bol hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Dostlarınızla birlikte yapacağınız bir seyahat sizi iş hayatındaki stresten uzak tutup moralinizi yükseltecek. Geleceğinizle ilgili kararlar alacaksınız. Konut değiştirmek için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Eldeki kaynakları daha verimli kullanacağınız görünüyor. Son günlerde yapılan harcamaları toparlamak, ekonomik davranmak için sebepleriniz var. Çok daha sıkı bir çalışma temposu ile gelir kaynaklarınızı iyileştirme çabası içine gireceksiniz. Kişisel açıdan sizi besleyen ve yeni adımlar atabilme cesareti veren pek çok konuya odaklanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var. Rahatsızlık duyduğunuz davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor. Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler de öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Harcamalarla dolu bir haftadan sonra bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Koşullarınızı iyi tanımalısınız. Olumsuz koşullar içinde doğru değerlendirmeler yapabilmeniz güç olabilir. İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Belli ki bu, ileriye baktığınız yerle ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed