Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Duygusal ilişkilerinizde de hoş ve heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz ancak bazı ailevi sorunlar bunları gölgeleyebilir. Karşı cinsle olan ilişkilerinizde verdiğiniz sözleri tutun ve ortaklaşa aldığınız kararlardan caymayın. Eğlenceye biraz daha fazla vakit ayırın. Arkadaşlarınızdan gelen davetleri sürekli reddetmeyin. Gideceğiniz davetlerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Göreceksiniz iş hayatının tüm stresini de üzerinizden atacak yeniden enerji depolayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Coşkulu yapınız ikili ilişkilerde fazla beklenti içine girmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabileceğiniz konulara eğilerek ortak kazanç sağlamanız mümkün. Bir süredir beklediğiniz bir haber ya da paket bugün size ulaşabilir. Aile çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Güne olumlu etkiler alarak başlayacaksınız. Aşk yaşamınızdaki değişim sayesinde mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Aşk hayatınızda herşey yolunda gidiyor. Onun varlığı size huzur veriyor. Ama kızdığınız huyları da yok değil. Ancak bu durum için endişelenmeyin. Kendi doğrularınızı ona da empoze etmeyin. İş yaşamınızda sorumluluk almaktan çekinmiyorsunuz. Ancak biraz dinlenmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Gündeminizde pek çok konu var. Ancak öncelikli olan ortaklaşa paralar önemli bir yer tutmakta. Kendi kaynaklarınız ve finansal anlaşmalar açısından bazı engeller ve beklemeler söz konusu. Başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duyduğunuz bu dönem akıllıca öngörüler yapmalısınız. Eşten kaynaklanan abartılı para çıkışları sizi zor durumda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Parasal olarak şanssız bir gündesiniz. Maddi kayıplar söz konusu olabilir. Evinize yapacağınız bazı harcamalar bütçenizi sarsabilir. Birikimlerinizin bir kısmını bugün harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2019)
Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed