Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Akraba ve kardeşlerinizle ilgili konuları bugün gündeminize almak isteyebilir, onların hayatlarıyla ilgili kararlarında yanında olmak isteyebilirsiniz. Fakat emin olamadığınız bazı konularda yönlendirmektense biraz geri çekilip dinlemek ve anlamaya çalışmak daha mantıklı olacaktır. Anne ve baba ile iletişimlerinizde ise gerginlik ve mesafeler sizi ruhsal anlamda yorabilir, anlaşılmadığınızı veya sizin kendinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz. Yine de aile söz konusu olduğunda her şeyi etraflıca ve sevgi çerçevesinde düşünmeli ve anne ve babanın yerinin hiç bir şeyle dolmayacağını bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Arkadaşlık ilişkilerinizde hoş gelişmeler var. Güvenli yaklaşımlarınız çevrenizi zenginleştiriyor. Daha radikal davranmanız gereken konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. İstismar edildiğiniz şeklindeki düşünceleriniz, özel bir ilişkinizde olumsuz sapmalar gösterebilir. Bu ilişkiyi değerlendirirken çok etkilendiğiniz biri size zarar veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Her şeyi boş vermiş ve depresif bir haldesiniz. Sizler bugün huzurunuzu kaçıran konuların sıkıntılarına kendinizi fazla kaptırdınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
İşiniz nedeniyle sık sık çıktığınız yurt dışı gezileri artık sizi yormaya başladı. Bu görevi güvendiğiniz bir kişiye vermek istiyorsunuz. Yeni tanışacağınız biriyle duygusal bir ilişki başlayabilir. Baş döndürücü ve sıra dışı bu ilişki, körelmiş olan duygularınızı yeniden canlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Pek çok yeni çalışmanın içinde yer alacak, zihinsel açıdan sizi yorabilecek konulara odaklanacaksınız. Son dönemde öğrendiklerinizin üzerine yenilerini eklemek ve kendinizi geliştirmeniz mümkün görünüyor. Yeni haberler ve kardeşlerle ilgili konularda sizi eyleme geçirebilir. Başkalarını ikna edeceğiniz konuşmalar yanında, çocuklarla ilgili meseleleri organize edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Sizden daha deneyimli birinin yaptığı iş size önerilebilir. Bunun hem bir sınav, hem de bir fırsat olduğunu hissedeceksiniz. Altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Son zamanlardaki daralmalar kafanızı daha fazla kurcalamamalı, yakında elinize para geçecek. Önemli bir sorun yaşamamakla birlikte günübirlik para hesaplamaları sizi huzursuz ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Birtakım ilişkilerinizde güven sınırlamaları yapmanız gerekiyor. İnsanlar size güvenlerini verirken sizin kadar cömert davranmıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed