Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Bugün önünüze mali alanlarda yeni kaynaklar yaratabilme, para konusunda daha akılcı davranma fırsatları çıkabilir. Bunları değerlendirmek için olumlu bir gününüzdesiniz. Ancak karşı cinsten bir kişiyle bir sürtüşmeye girmeniz olası. Böyle bir tartışma ortamı sizi üzebilir ve yorulmanıza neden olabilir. Dostlar tarafından sevildiğinizi hissetmek onların yanında olmak size keyif verecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Akşam saatlerinde bir kutlamaya davet edilebilirsiniz. Kutlamanın nedeni o kadar önemli bir şey değil, ama bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Nedenini bilmediğiniz mutluluğunuz gün boyu sürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
AŞK: Soğukkanlı davranıyor veproblemleri çözüyorsunuz.Birlikte olduğunuz kişi ile yeniyerler keşfederek kısa gezileryapacaksınız ama ailesorunlarınız devam ediyor.PARA: Matematiksel konulardahep sizi arayıp buluyorlar. Kendinizden övgü ilesöz edilmesini istemenizden dolayı arkadaşlarınızayardımcı oluyorsunuz. Oldukça popülersiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili söz dinliyorsunuz.Bugün biraz açlık başınıza vuracak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Ön planda olmanıza tahammül edemeyen insanlar olabilir. Özgüven güzel ancak bu güven karşınızdakileri yok saymanıza vesile olabiliyorsa bir sorun var demektir. Ağırbaşlı ve ölçülü davran-mak olayları lehinize çevirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2021)
İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Çok dâhiyane fikirler geliştireceksiniz parasal konularda. Biraz sıkıntı çektiniz ve bu yüzden paranızı arttırmak için yeni yöntemler geliştirdiniz ve bu konuda da son derece başarılı oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Tanımadığınız yeni sorunlarla ilk kez tanışacaksınız. Dikkatli olun! Yaşamınızda yeni bir dönem açılmak üzere olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed