Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Duygusal veya maddi anlamda açılabileceğiniz, aşırılıklara kaçabileceğiniz günlerdesiniz. Abartılı davranışlar ya da aşırı harcamalar sıkıntı yaratabilir. Dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2021)
Pek tanışık olmadığınız biriyle, bugün ortak sevinçler içinde olabilirsiniz. Aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor. Ailenize uzun zamandır ilk kez sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz. Bugün çok önemli haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
AŞK: Şefkatli yönünüz baskın.Oldukça hoş bir dönemdengeçiyorsunuz ve kendinizi bulmuşgibisiniz. Yorgun düşmüştünüznegatif düşüncelerden. Amaartık kurtuldunuz.PARA: Dönem dönem maddisıkıntılar çekseniz de siz bunu çok büyük derthaline getirmiyorsunuz. İş yerinizde huzurlugünler sizler için oldukça yakın görünüyor.SAĞLIK: Şifalı bitkilere olan merakınızınmeyvelerini ilerde çok iyi şekilde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Günlük sorunlardan oluşan stresi sevgilinize yansıtabilir, bu nedenle kırıcı olabilirsiniz. Yapacağınız jestler ve küçük sürprizlerle onun gönlünü almaya çalışın. İş hayatınızdan bir süre uzaklaşmalısınız. Çıkacağınız yolculuk sizin için yararlı olacak. Tutarlı davranarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Ortaklaşa konular pek çok düzeyde size yeni kararlar getiriyor. Karşınıza çıkacak yeni önerilerin üzerinde durmak ve ani kararlardan kaçınmak gerekebilir. Var olan koşulları fazla zorlamamalısınız. Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar sizi yorabilir. İlişkiler ve eşin duygusal beklentileri sizi zorlayabilir. Sabırlı ve akılcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2021)
İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız, hırslarınızı azaltmanız yararlı olacak. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen, her an yeni arayışlar içindesiniz. Şu sıralar herhangi bir hamle sizi riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2021)
Uzun zamandır bir yerden para bekliyordunuz ve kısa bir zaman önce fazla harcamalarda bulundunuz. Beklediğiniz parayı yakın bir zamanda bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2021)
Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed