Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir gündesiniz. Gelişmelere ümitsiz bakmayın. Her şey iyiye gidecektir. Olaylara tarafsız olarak yaklaşmanız, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek. Bireyselliğiniz ise yalnızca düşünürken kendini göstermeli, her zaman için birilerinden yardım almanız gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Bugün aile büyüklerinizi ya da uzun zamandır göremediğiniz dostlarınızı ziyarete gidebilir , onlarla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ailenizi ve sevdiğiniz bazı insanları çok fazla ihmal ettiniz. Bugün bu insanların gönlünü alabilecek zamana ve fırsata sahipsiniz. Değerlendirmelisiniz. Bu arada sağlığınızla ilgili bazı problemlere fazla canınızı sıkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
AŞK: Duygularınıza kulak verin.Sizi hangi yöne sürüklüyorsakendinizi o yolun akışına bırakın.Partnerinizden küçük hediyeleralarak mutlu olacaksınız.PARA: Sonucunu beklediğiniz birtakım projelerinizin onaylanacağıhaberi ile heyecanlanacaksınız. Ani çıkacağınızyolculuk sizde heyecan yaratıyor. Bekleyip, emekverdiğiniz işin meyvelerini topluyorsunuz.SAĞLIK: Olumlu gelişmeleri arka arkaya yaşayıncakalp atışlarınız artıyor. Kalbinizi fazla yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Daha dinamik bir görev dağılımı adına görev, iş ortamı ya da iş arkadaşı değişimleri yaşanabilir bu süreçte. Yeni ay sonrası dönem, yeni bir beslenme progra-mı ya da sağlıkla ilgili yeni bir uygulamanın başlangıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Nisan 2019)
İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlık bazı işlerin aksamasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Para sıkıntısı çekiyorsunuz. Fakat işle falan ilgisi olmayan tamamen parayla alakalı bir gelişme, bir anda standardınızı birkaç basamak yükseltecek. Önünde gözle görülür bir engel yok. Çıldırmaya hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Nisan 2019)
Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed