Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Sizden, karşınızdakine verdiğiniz önemi kanıtlamanız istenebilir. Buna hazırlıklı olun ve gereken doneleri toplayın. Kendinize olan güvenininiz ona veya tüm karşıt cinse karşı olan davranışlarınıza olan inancınızdan gelmelidir. Tüm ilişkilerinizde çabuk karar verin ve verdiğiniz kararlar genelde doğru olmalı. Genel anlamda her türlü olumlu veya olumsuz olaydan sıyrılma yeteneğiniz belirginleşecek ama bir ilişkiniz varsa dikkatli olun çünkü kuşkucu ve dikkatli olacaktır. Onu pohpohlamayı unutmayın, bayılacaktır ve küçük hediyeler alın; ucuz ama sık olsun..
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Yakınlarınızdan birisinin iş yaşamıyla ilgili bir projeyi hararetle destekliyorsunuz. Sizin desteğinize ihtiyacının farkındasınız. Ama yine de tedbiri elden bırakmayın. Onun başarısız olabilme ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız. Bugün ailenize bir ziyarette bulunmaya çalışın. Ailenize bağlılığınız onları olduğu kadar sizi de mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2020)
AŞK: Kendinizi bazen budünyanın insanı değilmiş gibigörerek sevdiğinizle aranızdasorun yaratmaktasınız. İçaleminizde duyarlı ama dışavurmayan yapıdasınız. Sevdiğinizkişi sizden hoşnut değil.İŞ: Kişiliğiniz sizi son derece hareketli yaşamauyumlu olmaya sürüklüyor. Enerjiniz fazla oluncaişinize sarılarak aksaklıkları tamamlıyorsunuz.SAĞLIK: İşinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza vesevdiğinize de gösterin yoksa başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Bugün yakın çevrenizle olan ilişkinizde iletişim sağlayan belki de arabuluculuk eden kişi olmanız gerekebilir. İkili temaslar daha etkili olabilir. Eğer bir anlaşmazlığı çözecekseniz taraflara ayrı ayrı konuşmayı tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2020)
İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabildiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Özel hayatınızdaki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden olabilir. Kontrolü elden bırakmamalısınız. Başkalarının elindeki, cebindeki ve kafasındakileri bırakın da kendi imkanlarınızı en iyi şekilde kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2020)
Uzun zamandır sürüncemede olan beklentileriniz hareketlenebilir.Gelir durumunuz pek sakınmadan harcayabilmenizi sağlıyor. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2020)
İşyerinizdeki probleme aklı başında biri gibi sağduyulu yaklaşmak zorundasınız. Bir tartışma içine girmeniz halinde bütün problemlerin sorumlusu ilan edilebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed