Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Başkaları gibi olmak veya başka bir şeye dönüşmek arzusunda olabilirsiniz. Ancak, bu eğilimi bir kenara bırakmalı, elinizdekilerle yetinmeli veya özünüzdekinin kıymetini bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Ne yapacağınıza ve nasıl davranmanız gerektiğine karar vermekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Yakın çevrenizden biriyle bir duygusal gerilim yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
AŞK: Karşı tarafın ilgisiniçekmek için tüm gücünüzü sarfediyorsunuz. Bu konuda bugünbaşarı sağladığınız söylenemez.Çünkü yüzünüz sürekli asıkdurumda. O sizlerin daha neşelive güler yüzlü olmanızı istiyor.İŞ: Daima lider konumunda olmak istiyorsunuz.Bu huy sizin doğanızda var. Her türlü tecrübeyideniyorsunuz ama işiniz asla hata kaldırmaz.SAĞLIK: Göğüs bölgenizin sol tarafında olan ufaksancılardan dolayı endişe ediyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Gittiğiniz her yere, çalışma ortamınıza huzur getiren kişi olma ya çalışın. İş görüşmeler i, plan projeler, toplantı ve buluşmalardan istediğinizi almadan ayrı lmayacaksınız bu sayede. Takdir ve kazanç nereden gelir biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Kısıtlayıcı şartlardan çok iş çıkardınız. Bugün öğle saatlerine kadar biraz dinlenmek hakkınız. Gevşeyebileceğiniz konular ve çocuklara ayırdığınız zaman size hoş duygular yaşatacak. Gün ortasından sonra süregelen iş temponuz yükselecek. Duygusal açıdan biraz hassaslık göstereceğiniz iş ilişkileri yanında detaylara odaklanmak zorunluluk olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Gündemde olmayan bir toplantının bugün en kazançlı kişisi olacaksınız.Bugün sıradan gibi görünse de, bir anda sizin en önemli günlerinizden biri olabilir, hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Para darlığınızı bertaraf edecek birkaç kapınız var. Bu sefer de yine onları çalacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var. Her darda kaldığınızda destek bulmanız rahat harcamanıza yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Şubat 2021)
Son zamanlardaki bedensel şikayetlerinizin arkasında koşuşturmalı temponuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed