Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Kişisel olarak yapacağınız bazı girişimlerle yakın çevrenizdeki birbirine dargın kimseleri ya da arkadaşlarınızı arabulucu görevi üstlenerek barıştıracaksınız. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir insansanız yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir. Oysa bu düşüncelerden kendinizi arındırmalı hatta bu konuda yardım alabileceğiniz kimselerle beraber olmalısınız. Düşüncelerinizi hayata geçirirken tersliklerle karşılaşmanız sizi bu konuda olumsuz bir havaya sokuyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Bugünlerde çok hareketlisiniz. Yaptıklarınız size yetmiyor, daha hareketli bir yaşam düşlüyorsunuz. Gözünüz, çeşitli sosyal etkinliklerde ama yakınınızda size ayak uydurabilecek kimse yok. Enerjinizi daha çok işinize akıtmak zorunda kalıyorsunuz. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. Teklif etmekten kaçınmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Kartınız Seçim... Bugün kartınızdan da belli olduğu gibi iki konu arasında seçiminizi yapmalısınız. Özgürlüğünüze düşkünsünüz, diğer yandan aşk hayatınızda titizsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Bugün size söylenenlere, okuduğunuz şeylere, görünenin ardında bambaşka gerçeklerin olabileceğini göz önünde bulundurun. Duyduğunuz haberler sizi hatalı yönlendirecek şekilde detayları kaçırmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Bu günlerde hayatı daha fazla ciddiye alıyor ve esnemekte sıkıntılar yaşıyorsunuz. Oysa ki geçmişte yaşadıklarınızdan uzaklaşmalı, aşk hayatınıza daha temkinli yaklaşmak zor olmamalı. Sizden daha olgun kişilerle yakınlık kurarken, aşırı tutkudan kaçınmanız gerek. Ãœzerinde çalıştığınız bir konu işle ilgili yeni hedefleriniz arasında yerini alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Azimlisiniz. Hayatı bir müsabaka ringi gibi görüyorsunuz. Azimkar yanınız bu hayat tanımlamasına biçilmiş bir kaftan gibi oturuyor. Biriyle sıkı çelişkileriniz var. Ama o sizin değil, siz onun ayağı altında dolanıyorsunuz. Onun kulaçladığı sular sizin için biraz derin gibi görünüyor. Hırs yapmayıp geri durmanız akıllıca olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Durumunuza asla razı olmayan ve her koşulu değerlendirmeye çalışanlara karşı kızgın bir imrenme duyuyorsunuz. Çabalarınız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ağustos 2020)
Bugünlerde ilginç birtakım haberler sizi hareketlendirebilir. Geleceğe dair önemli hayaller gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed