Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Asi ve saldırgan davranabilirsiniz eğer isterseniz ruhsal gerginlikleri atlatma isteğiniz sizi sınırlamalardan kurtarabilir. Sinirlerinize hakim olamadığınızda yanında aşırı aktivite gösterebilirsiniz. Çok zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Yaşlı bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bu sıralar tamamen kendi çabalarınızla elde etmek zorunda olduğunuz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu fırsatlar karşısında geçici yılgınlıklarınızolacak. Özel ilgi alanlarınıza yönelme arzularınız, bugünlerde size zengin fırsatlar sunabilir. Fazlasıyla ilgi alanınızda olduğu halde, ilgilenmez göründüğünüz gelişmeler ivme kazanıyor. İlginizi belli etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Uzun zamandır keşfedilmeyi bekliyordunuz adeta ve bugün o gün denilebilir. Şansınızın bol olduğu gündesiniz. Her fırsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Aşk hayatınızda ters giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir, işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İş hayatındaki gerginlik ve yorgunluk size göre değil. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Kendinizi o zaman daha mutlu hissedeceğinizi zannediyorsunuz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka girişimlerde bulunmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Ay ortasına gelmeden paranızın büyük bir bölümünü harcadınız. Bu yüzden ay sonunda parasal konularda sıkıntı çekebilirsiniz. Biraz daha tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Gözlerinizdeki problemi bir uzmana göstermelisiniz. Rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed