Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Ender günlerinizden birini yaşayabilirsiniz. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Şayet yalnız bir bir yengeçseniz karşı cinsle aranızda karşılıklı bir yakınlaşma olabilir. Aranızda fazla yakınlık olmayan bir kişiyle yapacağınız görüşme şansınızı iyiye doğru döndürecek. Siz bir bayan yengeçseniz, karşı cinsle ilişkilerinizde karışık bir döneme girmektesiniz. Sizin için en kötü durum kararsızlıktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
AŞK: Kalbi boş olan Yengeç’lerbugün yeni partner tanıyabilirler.Ama karşı cins işi zora sokabilir.Ümidiniz kırılmasın.PARA: Hukuki işlerinizdeelinizden çıkan paralara günboyu üzüntü yaşayabilirsiniz.Karşı tarafla anlaşma yoluna giderseniz maliboyutunuzda çok fazla kayıp olmayacaktır.SAĞLIK: Sağlığınızı korumak için sık sıkdinlenmeniz ve kaslarınızı gevşetmeniz gerek.Sinirsel yönden hassas günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün eğlence yaratmakta ve zamanın tadını çıkartmakta zorlanma söz konusu olabilir. Biraz serbest bırakın kendinizi. Keyif ortamlarınız resmi havaya bürünmesin, anne-babalar çocuğunuza gereksiz otorite uygulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Sizi etkin olmaya iten şartlar içindesiniz. Yapılması gereken işler, ailevi konular üzerinde baskı kurabilir. Güvenliğe ilişkin temaları ise sağduyulu biçimde ilerletebilirsiniz. Diğer taraftan iş ve ev arasında yaşadığınız zorlular göz ardı edilmemeli. İlerleyen saatlerde hayattan keyif alabileceğiniz, hafta sonunu içine alan kısa tatiller öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Ama bu karamsarlıktan çok yakında kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bir arkadaşınız hakkında son derece yanlış bir yargıya varmışsınız. Bu yargıya varmanızı sağlayan kişileri önce iyi tanıyın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed