Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Geçmişte bırakmış olduğunuz gizli aşk hikâyeleri hayatınıza bomba gibi düşebilir var olan düzeni korumaya çalışırken kalbinize söz geçiremeyebilirsiniz. Ancak biten bir olayın üstünü kapatmak sizin için daha doğru sonuçlar doğuracaktır. Mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde duygularınızın ne kadar geçici olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Kendinizden bu denli doyumlu olmanız, bir çok kazanım sağladığı gibi, başka iddialı kişiliklerle sürtüşmelerin nedeni de olabiliyor. Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Kendine hayran biri olarak betimlenmeniz, sizin için eleştirel bir anlam taşımıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Sevgi sözcükleriyle karşılaşacağınız bir gün olacak sizin için. Kendinizi emniyette hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Özel hayatınızda duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. İlişkinizi yeniden gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işi ilgilendiren ciddi bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Özel işlerinizle ilgilenmek ve üretmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlara uzak durmanız doğru olabilir. Mekansal değişiklik arzusu da duyabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelikçalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği alabileceğiniz görülüyor. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için önce moralinizi yüksek tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Birtakım iş bağlantılarınızda bilgilendirildiğiniz ölçülerde iyi ilişkiler içinde değilsiniz. Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed