Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili sorunlar maddi sorunların gölgesinde kalabilir. Bugün finansal anlamda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ancak özel ilişkilerinizde daha fazla şanslı etkileri altında olduğunuzu bilmeniz gerekir. Sizlerin sorun olarak gördüğü şey aslında doğru idare edebilirseniz yaşamınızı en çok etkileyen şey olabilir. Bu konuda biraz farkındalık kazanmanızı önerebilirim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Her akşam yeni yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
AŞK: Bugünlerde size ilginçgelecek birkaç olay ilginizitamamen partnerinizin üzerineyoğunlaştırmanıza neden olabilir.Ancak ondan çok fazlaşüphelenmeyin. O size zararverecek bir şeyler yapmayacak.PARA: İşinize olan sadakatiniz oldukça belirgin.Ancak size yaklaşan herkesten kısa süredekaçıyorsunuz. Sizi kırdıklarını düşünüyorsunuz.SAĞLIK: Duruşunuzu düzeltmelisiniz. Kamburduruyorsunuz. Omurga ağrısı çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün çevrenizden birinin gizli kalmasını istediği özel bir durumu ortaya çıkabilir. Eğer bu durum sizi veya diğerlerini rahatsız ederse konuyu dile düşürmemek için gayret gösterebilirsiniz. Maddi harcamalara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün gündeminizi iş ve para konuları daha çok meşgul edebilir. Alış verişlerinizde aşırıya kaçma olasılığınız var. Bazı pahalı zevklerinize bugün harcama yapabilirsiniz. Bu harcamaların bir kısmının işinizle ilgili olması da mümkün. Örneğin işinizde kullanabileceğiniz pahalı bir cihaz alabilirsiniz. Güzel olan şeylere sahip olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün iş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşacak ve onların size sayesinde istedikleriniz elde edebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda yeniliklere hazır olun. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen gelişmeler söz konusu. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Parasal açıdan zor bir döneme giriyorsunuz. Maddi olarak arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Önceki aylarda yapmış olduğunuz hesapsız harcamaların sebebiyle şimdi zor günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Nisan 2018)
İş yerinizde çok huzursuzsunuz ve bunu belli ediyorsunuz. Biraz daha sabretmeli ve kendinize hakim olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed