Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bu ay seyahatler, komşular, uzaktaki akrabalar, kuzenler, kardeşler ya da eğitim başlıklı konular dikkat gerektirebilir. Uzun mesafeli yolculuklar sizi rahatsız edebilir, uzaktaki bir tanıdığın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Sizin veya çocuğunuzun eğitimi çok fazla emek gerektirebilir ya da zaman alıcı olabilir. Bir ihtimal de, size bir sığınmacı veya tutsak muamelesi yapan kişilerle sıkıntı yaşayabilirsiniz. İşinizi ya da eğitiminizi ilgilendiren başlıklar nedeniyle yer değişikliği söz konusu olabilir. Bu ay içerisinde ortaya çıkan haberler veya gelişmeler önemli olabilir. Fiziki veya metafiziksel seyahatlere açık bir aydasınız. Uzun mesafeli yolculuklar yapabilir, farklı dünyaların farkına varabilir veya farklı kültürlere, felsefelere ilgi duyabilir, farklı inanç sistemlerini tanımak isteyebilirsiniz. Ay genelinde hassasiyetiniz yüksek olabilir. Elinizden geldiğince rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmanızda ve ani tepkiler vermekten kaçınmanızda fayda var. Sağlık konuları ihmal edilmemeli. Evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren olaylarda yoğunluk yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararlar almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı kaçınılmaz bir bağımlılık olduğunu düşünüyor ve onlar için kendi projelerinizi erteleyebiliyorsunuz. Hiç akılda olmayan bir tanıklığa kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk sinyalleri verebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Gün içerisinde dostlarınızla vakit geçirebilir, onların ilgileriyle mutlu olabilirsiniz. İşinizde yoğun bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bugün yakın çevrenizle olan ilişkinizde iletişim sağlayan belki de arabuluculuk eden kişi olmanız gerekebilir. İkili temaslar daha etkili olabilir. Eğer bir anlaşmazlığı çözecekseniz taraflara ayrı ayrı konuşmayı tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
İşle ilgili yeni çalışmalar tüm hızı ile sürmekte. Ancak gelecekle ilgili parasal beklentilerde tutarlı kararlar vermelisiniz. Şu dönem eve yapılması gereken harcamalarda aşırılığa kaçmayın. Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz organizasyonlar, destek olacağınız çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarla değişik keyifler paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacaktır. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Çok sayıda insanı içine alan bir para tartışması içinde olabilirsiniz. Tutumlusunuz, fakat tutumlu davranmanın koşullarını bulamıyorsunuz. Birikim yapamamaktan şikayetçisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bir süreden beri biriyle devam eden bir sorununuz varsa çözüme yönelik harekete geçmek için çok uygun bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte işbirlikleri geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed