Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Gezegenler özgürlüğünüzü doğru şekilde kullanabilmeniz ve özgür hareket edebilmeniz için olanak tanıyor. Belli ilişki ve bağlantılarınızın gücünü, güvenilirliğini ve kalitesini gözden geçirmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek. Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2019)
AŞK: Kendinizi bazen budünyanın insanı değilmiş gibigörerek sevdiğinizle aranızdasorun yaratmaktasınız. İçaleminizde duyarlı ama dışavurmayan yapıdasınız. Sevdiğinizkişi sizden hoşnut değil.İŞ: Kişiliğiniz sizi son derece hareketli yaşamauyumlu olmaya sürüklüyor. Enerjiniz fazla oluncaişinize sarılarak aksaklıkları tamamlıyorsunuz.SAĞLIK: İşinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza vesevdiğinize de gösterin yoksa başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Tutulmayla birlikte sosyal hayatınızda hareketlenme yaşanabilir. Yeni ve sağlam dostluklar, içinde yer almakla güvende hissettireceği yeni arkadaş grupları gündeme gelebilir. Geleceğe dair yeni planlar yapma zamanındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Hayatınıza hareket girerken, daha kararlı bir tutum sergilemeye başlıyorsunuz. Son dönemde yaptığınız başlangıçlar iş hayatınıza ilişkin konularda olumlu bir hava estirmekte. Artık kişisel başarılarınızı toplum karşısına çıkarabilirsiniz. Ancak üstlerle ilişkilerde daha ölçülü olmanız gereken süreç sürmekte. İşle bağlantılı grup çalışmaları size güven kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor, ama bu bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Maddi konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Bu durumun sizi sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Parayla ilgili konular sizi çok sıkmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2019)
Detayları kaçırıyor olabilirsiniz. Öncelikle bunu görmeniz ve esasa bundan sonra yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed