Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Belli haberlere veya bilgi akışına bağlı olarak bazı hareketlerinizi şekillendiriyor ya da bazı şeylerin önünü kapatıyor olabilirsiniz. Ancak, doğru bilgi ve haberlere dayanarak hareket ettiğinizden emin misiniz? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi saatlerde belirsizlikler, karışıklıklar veya gergin durumlar söz konusu olabilir. Yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ve yanlış anlaşılmalara dikkat ederek hareket etmekte fayda var. Öğle sonrası saatlerde ise, onarılması gereken şeyler varsa(ilişkiler dahil) onarmak, ihtimal verilmeyen durumları detaylara odaklanarak en iyi şekilde kullanmak için uygun bir gündeyiz. Bazı konularda değişiklik yapma ihtiyacı doğabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Uğraşlarınızın büyük bir kısmı kendinize yönelik olacak. Bazı konularda duygularınızdaki değişimi anlamaya çalışacaksınız. Çoğu kez neyi niçin yaptığınızı düşünmeden salt o anki duygularınızla hareket ediyorsunuz. O isteklerinizi gerçekleştirirken mutlu olduğunuzu sanıyorsunuz. Sonra içinizi bir pişmanlık kaplıyor. Öncelikle iradenize hakim olmayı öğrenmelisiniz. En önemlisi bugün yaptıklarınız yarın size ne getirecek,sizden ne götürecek bunu tartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Partnerinize olan ilginizi bir hayli azalttınız ancak onun sizi bırakmaya pek de niyeti yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Düşüncelerinizi dillendirirken zorlanacaksınız. Zihniniz dalgın ve bulanık. Özellikle sabah saatleri eğitim ve haberleşme içerik-li konulara hiç bulaşmayın. Günün ikinci yarısında ise bu mevzularda daha verimli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Para durumunuz ve elinizdeki nakit kaynaklar önemli görünüyor. Bütçenizi yeniden planlamak konusunda kararlı hareket etmelisiniz. Ödemelerinizi yeniden planlamalı, değişik kazanç yolları aramalısınız. Daha fazla desteğe ihtiyaç duymanız sizde güven kaybına neden olabilir. Bu nedenle ekonomi yapmak, gereksiz harcamaları gözden gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Özel yaşamınızda son zamanlarda yaşadığınız sorunlar sizi iyice işinize yöneltiyor. Çabalarınızdaki gözle görülür artış, duygusal karmaşalardan kaçış kaynaklı da olsa, bundan yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Bugün duygusal hayatınızda bazı çılgınlıklar olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız söz konusu. Aceleye getirilmiş yakınlıklardan uzak durun, zarar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2018)
Uzun bir zamandır bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed