Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Esnek ve çabuk hareket edebilir durumda olmanız çözülmesi imkansız konularda manevra şansı tanıyabilir. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmenize yardım edebilecek grup aktivitelerinde yer alabilirsiniz. Bu tür katılımlar kendi planlarınızdan önce uğraşılması gereken yeni konuları gündeme getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Bu akşam bazı konuklarınız olabilir. Bu ağırlama işinde sizi çekici bulan birinden yakınlık görebilirsiniz. Çevrenizdeki insan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Siz ise, seçiciliğiniz nedeniyle yalnızlıklar yaşaya biliyorsunuz. Geleceğe yönelik umutlarınız tazeliğini koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Kartınız Başlatma... İncittiğiniz kişiler için kendinizi üzüyorsunuz. Dönüp dolaşıp doğru yolu bulmuş gibisiniz. Bugün diğer insanlara elinizi uzatmaya hazırsınız. Böyle kalın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Aile içi bir mevzuda iyi polisi oynamak zorunda kalabilirsiniz bugün. Her şeye olur diyen ve herkesin haklı yanlarını ortaya çıkarmaya çalışan bir tutum, sorunu çözmek yerine tozları halının altına süpürmeye benzeyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Artık sabırlı davranmayı öğrendiniz. Şimdi pek çok şeyi geride bırakmanın rahatlığını yaşamaktasınız. Kontrol edemediğiniz konuları kabullenmekle işe başlamalı, hayatınıza giren olumlu gelişmeler yönetmelisiniz. Sosyal hayatınızda esen olumlu hava ile kurulan dostluklar, aşk ilişkilerinde yaşadığınız yüzleşmeler keyifli sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2020)
İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. Ama işlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2020)
İş yaşamınızın toparlanmaya, ama hemen arkasından da sizin biraz dağılmaya gereksiniminiz var. Kalabalığınıza şöyle alıcı gözüyle yeniden bir bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed