Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Uzlaşmaya varılması gereken konular ya da anlaşmalar için uygun bir haftasonu değil. Zira, karşı tarafı daha çok düşünmeniz hatalı kararlar almanıza neden olabilir. Yaratıcılığınız yüksek ve özgün bakış açınız ilgi çekici bugünlerde.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bugün birkaç işle birden uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çabuk karar verip doğru yolu seçmelisiniz. Çevrenizdeki insanların tavrını izleyip bunlardan kendinize dersler çıkartmalısınız. Arkadaşlarınızla yoğun ilişkiler içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bugünlerde tartışma içinde bulunmaktan hiç çekinmiyorsunuz ancak eninde sonunda ya gururunuz kırılacak yada gurur kıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Sessiz ve sakin bir havaya bürünürseniz bugün hiç tahmin etmeyeceğiniz tepkiler alabilirsiniz insanlardan. “Senden bunu beklemezdik” diyenler olabilir. Ancak bugün için beklenmeyen tepkisizliğiniz sizin lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Kendinizi her açıdan hareketli bir tempo içinde bulacaksınız. Süregelen işler ve ailenizle ilgili konular karşısında esnek olmalısınız. Yerleşimle ilgili devam eden koşturmacalar ve yakınlarla ilişkiler göze çarpmakta. Önemli hazırlıklar içinde olduğunuz bu günlerde sabırlı olmakta fayda var. İlerleyen dönemde yeni fırsatlar ve hedefler peşinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bağlantılı olduğunuz bir yerin tutarsızlıkları sizi biraz bıktırdı. Arayışa girdiniz. Beri yanda gereksiz bir şekilde de vicdan yapıyorsunuz. Bağlantıyı kesmemeniz halinde çok kısa zamanda bunun zararlarını görebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Para durumunuzdaki dengeleri iyi ayarlamanıza rağmen bugün bir takım kısıtlamalar yapmak zorunda kalacaksınız. Önümüzdeki günlerde bir takım acil ihtiyaçlarınıza para ayırmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Önümüzdeki günlerde sağlık konulu emek ve para harcamalarınız olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed